Amerika’da Dil Eğitimi İçin Studyzone

Studyzone

Yurt dışı eğitim, eskiye nazaran daha ulaşılabilir bir hal almıştır. Bununla birlikte, yurt dışında eğitim almayı düşünen kişilerin, bu konuda hata yapma lüksleri yoktur. Eğitim danışmanlığı firması insanlara doğru bilgiler sunarak, bu önemli süreç için fayda sağlıyor.

İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmeyi amaçlayan kişiler, Amerika dil okulları konusunda bilgi için firmaya başvuruyorlar. Firma, yabancı dil eğitim kurumları için bilgi vermekle beraber, yurt dışında lisans ve lisansüstü eğitimler için de bilgi veriyor.

 

Amerika’da İngilizce Eğitimi

Başarılı bir kariyer için yabancı dil bilgisi çok büyük öneme sahiptir. Dünyada en geçerli dil olan İngilizce, tüm sektörler için gereklidir. İngilizce konuşulan bir ülkede, bu dili öğrenmek çok daha iyi netice vermektedir. Yurt dışı, İngilizce eğitiminde ise Amerika oldukça popülerdir.

Amerika’da dil eğitimi almak isteyen kişiler, Amerika dil okulu konusunda firmadan profesyonel destek alıyorlar.

  • İngiltere
  • Kanada
  • İrlanda
  • Avustralya
  • Malta

ABD dışında bu ülkelerin tamamı için firmadan profesyonel danışmanlık hizmeti alınabiliyor.

Tecrübeli Eğitim Danışmanlık

Ankara, İzmir ve İstanbul’daki şubeleriyle eğitim danışmanlığı hizmeti sunan, Studyzone, dünya genelinde yaklaşık 300 eğitim kurumunun resmi temsilcisidir. Firma, tecrübesi ve kalitesiyle Amerika’da dil eğitimi için danışanlarına destek sağlıyor. Buna ek olarak firma, yurt dışında lisans, lisansüstü eğitim ve yaz okulu konusunda da güvenilir danışmanlık hizmet sunması sebebiyle öne çıkıyor.