Android 4.1 İle HTC One X Modeli Galaxy S3 Modelini Solladı

Android 4.1 İle HTC One X Modeli Galaxy S3 Modelini Solladı

HTC firmasının son dönemde önemli çalışmalar yaptığı One X modeli Android 4.1 güncellemesini aldıktan sonra en büyük rakibi Galaxy S3 modelini tüm testlerde geride bırakmayı başararak performansını bir anlamda katladı. Daha önceki testlerde Galaxy S3 modelini gerisinde kalan ve yeterli performansı veremeyen One X modeli yapılan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi sonrasında deyim neredeyse uçuşa […]


firmasının son dönemde önemli çalışmalar yaptığı One X modeli Android 4.1 güncellemesini aldıktan sonra en büyük rakibi Galaxy S3 modelini tüm testlerde geride bırakmayı başararak performansını bir anlamda katladı.

Daha önceki testlerde Galaxy S3 modelini gerisinde kalan ve yeterli performansı veremeyen One X modeli yapılan Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi sonrasında deyim neredeyse uçuşa geçti.

Şu aşamada Tayvan, Singapur ve birçok Avrupa ülkesinde aktif olarak güncellemelerin geldiğini ve ülkemize de One X modeli için birkaç hafta içerisinde Android 4.1 Güncellemesinin geleceğini belirtelim.

HTC One X ve Samsung Galaxy S3 Modelleri Kıyasıya Rekabette
One X ve Galaxy S3 Modelleri Kıyasıya Rekabette

Bu arada yapılan testler de kullanılan Galaxy S3 modeli de yine Android 4.1 Jelly Bean sürümüne sahip olan modeldir. Yani sürüm farkı yoktur. Bu sebeple performans ölçümleri tam olarak doğruları göstermektedir.

  Samsung Galaxy S5 Modeline de Parmak İzi Okuyucusu Olacak
HTC One X ve Samsung Galaxy S3 Modeli Karşılaştırması
One X ve Galaxy S3 Modeli Karşılaştırması

 

Kısa bir süre önce One X modelini güçlendirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan HTC One X+ modeli de elbette ki performans açısından hem kendi kardeşini hem de Galaxy S3 modelini sollayıp geçecektir. Bu noktada HTC One X+ modeline rakip olarak şimdiden Galaxy Note II modelini görebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status