Android 4.1 Jelly Bean İle Gereksiz Güncelleme Bildirimleri Kapatılabilecek

Android 4.1 Jelly Bean İle Gereksiz Güncelleme Bildirimleri KapatılabilecekGoogle tarafından pazara sunulan ve birçok yeniliği bünyesinde barındıran İşletim Sistemi özellikle güncelleme bildirimlerinden rahatsız olanlar için muhteşem bir özelliği bünyesine katmış durumda.

Cep Telefonunuza yüklediğiniz herhangi bir oyun yada uygulama sonrasında yerli yersiz olarak çıkan Güncelleme Bildirimleri ve Reklam Bildirimleri artık sürümünde kapatılabilecek.

Android AirPush İle İstenmeyen Uygulama Bildirimlerinden Kurtulun
Android AirPush İle İstenmeyen Uygulama Bildirimlerinden Kurtulun

Bu sayede siz dilediğiniz uygulama için Güncelleme alabilecek, dilediğiniz zaman güncelleme almak istemeyebileceksiniz.

AirPush Özelliği adı verilen bu özellik sayesinde cihazın Uygulamalar Menüsüne girilip Uygulamalardan herhangi birisi seçildiğinde ekran üzerinde seçmeli bir alan çıkıyor ve bu alanda Uyarılara İzin Verilsin mi diye bir soru bulunuyor. Bunu Hayır olarak işaretlerseniz bu uygulama sizin cihazınıza artık herhangi bir reklam, uygulama önerisi ya da başla bir ek yükleme talebinde bulunamıyor.

  HTC Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi İçin Alt Sınırları Belirledi

Özellikle çok fazla uygulama kullanan ve bu sebeple reklamdan başı ağrıyanlar için Android AirPush Özelliği oldukça başarılı ve kullanışlı gibi görünüyor.

 

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası

Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. Sayın admin size çok teşekkür ederim. Bir çok güncelleştirmeden biz kullanıcılara haberdar ediyorsunuz. Belki de sırf bu haberi yazmak için bu uygulamayı, güncelleştirmeyi kendi telefonunuza yüklediniz. Kolay gelsin çok Teşekkür ederim.

  2. Airpush özelliğini uygulamalar bölümüne giriyorum yok. Sanırım işletim sistemi yüklenmedi. Tekrar yükleyip deneyeceğim.

  3. Güncellemelerin gerekli veya gereksiz olduğunu nasıl anlayabileceğiz. Bunun için ayrıntılı yönetim sistemi olsa bile ingilizce olacağı için yine biz Türkler için fark edeceğini zannetmiyorum.

  4. Android Airpush ile istenmeyen bir uygulama bildirimlerini kapatmak için neler yapılmalı? Sadece jelly bean işletim sistemini yüklemek bunun için yeterli mi?

  5. Çok güzel bir özellik katmışlar. Google’ı çok tebrik ederim. Google’ı aynı zamanda ücretsiz verdiği servisler nedeniyle insanlarda bir güven duygusu ve sempati yaratıyor.

  6. Jelly Bean işletim sistemi tamamen Android’in eski sürümlerine bir yama gibi bence. Özellikleri onu andırıyor.

  7. Google ne yaptığını bilemedi bir türlü. ARama motoru konseptinin dışına çıkalı çok oldu. önceden en iyi arama motoruydu şimdi o’da değil. Bir yerde sürekli sabitk alamıyor. Şu arama motorunu bu yandex kapsada bi gitse Google. Ne hoşuma gider.

  8. Telefonların kullandıkları teknolojiler geliştikçe işletim sistemleride bu donanımlara göre daha hızlı ollmak zorunda. Bunun için bu tür güncelleştirmeler bir devrim yerine koyulmak yerine normal bir davranış olarak gözükmeli.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status