Pasaport Kayıt İşlemleriAndroid 4.1 Jelly Bean Yüz Tanımada Daha Başarılı

Android 4.1 Jelly Bean Yüz Tanımada Daha Başarılı

Google tarafından hızlı bir şekilde pazara sunulan Android 4.1 Jelly Bean sürümü birçok anlamda yenilikler getiriyor ve kullanıcı açısından daha hızlı ve güvenilir bir akıllı telefon deneyimi sunmaya devam ediyor. Android 4.1 Jelly Bean sürümüne sahip Akıllı Telefon ve Tablet Bilgisayarların pazara sunulmaya başlaması ile Android 4.0 ICS de gelen bazı yeniliklerin nasıl geliştirildiğini ve […]


Google tarafından hızlı bir şekilde pazara sunulan 4.1 Jelly Bean sürümü birçok anlamda yenilikler getiriyor ve kullanıcı açısından daha hızlı ve güvenilir bir deneyimi sunmaya devam ediyor.

4.1 Jelly Bean sürümüne sahip ve Tablet Bilgisayarların pazara sunulmaya başlaması ile ICS de gelen bazı yeniliklerin nasıl geliştirildiğini ve sorunların nasıl aşıldığını da deneyerek görme imkanına sahip oluyoruz.

Android 4.1 Jelly Bean Yüz Tanıma Sistemi
4.1 Jelly Bean Yüz Tanıma Sistemi

 

Örnek olarak Ice Cream Sandwich sürümü ile ilk kez tanıştığımız Yüz Tanıma Sistemi ile sadece ekrana bakarak tuş kilidini açtırabiliyor, bazı güvenlik adımlarını geçebiliyorduk.

Ancak bu yeni yazılım ICS de biraz yavaş işliyor ve çoğu kez başarısız işlemler yürütüyordu. Ancak sistemin tam olarak gelişmesi sürümüne nasipmiş.

Yenilenen sistem ile Fotoğraf yada başka bir cep telefonu ile kilit açma devri kapanıyor. Yazılıma eklenen yeni, güvenlik paketi ile mimikler ve göz kırpmaları da dikkate alınacak artık. Bu sayede elinde sizin vesikalık bir fotoğrafınız olan herkes kilidi kolaylıkla açamayacak.

Henüz denemelerin birkaç cihaz ile sınırlı olması elbette ki bazı modüllerin ve güvenlik adımlarının ne derecede başarılı olduğunu net olarak görmemiz açısından tam sonuçlar vermiyor.

Ancak sene sonuna kadar birçok dev markanın yeni cihazlarını ve hali hazır pazarda bulunan cihazlarını sürümüne yükseltmesi ile İşletim Sistemi hakkında daha net bilgilere ulaşabileceğiz.

 

  Xiaomi Mi 2S Modeli Çin Pazarında 45 Saniyede 200.000 Satış Yaptı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status