Android 4.3 Jelly Bean İçin Geri Sayım Başladı

Android 4.3 Jelly Bean İçin Geri Sayım Başladı

HTC One Google Edition ve Samsung Galaxy S4 Google Edition serisinde bazı ipuçları sunan Google firması Android 4.3 Jelly Bean sürümünü birkaç hafta içerisinde pazara sürecek gibi görünüyor. Samsung firmasına yakınlığı ile bilinen ve birçok bilgiyi aylar öncesinde sızdırması ile ön plana çıkan SamMobile sitesine göre Galaxy S4 Google Edition (GT-I9505G) modeli için Android 4.3 […]


HTC One Edition ve Samsung Galaxy S4 Edition serisinde bazı ipuçları sunan firması sürümünü birkaç hafta içerisinde pazara sürecek gibi görünüyor.

Samsung firmasına yakınlığı ile bilinen ve birçok bilgiyi aylar öncesinde sızdırması ile ön plana çıkan SamMobile sitesine göre Galaxy S4 Google Edition (GT-I9505G) modeli için sürümü kısa süre içerisinde çıkarılacak.

Nexus özellikli olan yeni seriye gelecek olan 4.3 sürümü aslında tüm Saf modellerine direkt olarak sunulacak. Bu noktada güncellemeden Nexus serisi ile birlikte Google Edition serisi içerisinde olan HTC One ve Samsung Galaxy S4 modelleri de nasiplenmiş olacak.

  Android Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması (Ücretsiz)
Android 4.3 Jelly Bean

Mayıs 2013’de yapılan Google I/Q Etkinliğinde duyurulması beklenilen ancak firma tarafından hiçbir bilgi verilmeyen 4.3 için net bir tarih olmasa da çok kısa süre içerisinde yeni sürümün yavaş yavaş dağıtılmaya başlanacağı düşünülüyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status