Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi Başlıyor

Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi Başlıyor

Google tarafından son hazırlıkları tamamlanan Android 4.4.3 yakında pazardaki cihazlara sunulmaya başlanacak. İlk olarak Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyetlerini sürdüren Sprint firması tarafından Sözleşmeli Cihazlarına sunulan Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi, Google tarafından 23 Mayıs’tan sonra tüm cihazlara sunulacak. Bazı iyileştirmeleri bünyesinde barındıran güncelleme ilk olarak Nexus 4 ve Nexus 5 Akıllı Telefon modellerine ve Nexus […]Google tarafından son hazırlıkları tamamlanan Android 4.4.3 yakında pazardaki cihazlara sunulmaya başlanacak.

İlk olarak Amerika Birleşik Devletlerinde faaliyetlerini sürdüren Sprint firması tarafından Sözleşmeli Cihazlarına sunulan Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi, Google tarafından 23 Mayıs’tan sonra tüm cihazlara sunulacak.

Bazı iyileştirmeleri bünyesinde barındıran güncelleme ilk olarak Nexus 4 ve Nexus 5 Akıllı Telefon modellerine ve Nexus 7 ile Nexus 10 serisi Tablet PC modellerine gönderilecek.

Bu güncellemelerin hemen sonrasında da Google Play Edition serisi modellere Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi gönderilmeye başlanacak.

Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi
Android 4.4.3 Kit Kat Güncellemesi

Samsung, HTC, Sony, LG, Huawei gibi firmaların ise bu güncellemeyi kendi modellerine yansıtıp yansıtmayacağı henüz belli değil.

  LG G2 Android 4.4.2 Kit Kat Güncellemesi Başlıyor
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status