Pasaport Kayıt İşlemleriAndroid 5.0 Güncellemesi İle HTC Sense 7.0’da Kullanıcılara Sunulacak

Android 5.0 Güncellemesi İle HTC Sense 7.0’da Kullanıcılara Sunulacak

HTC firmasının özelleştirdiği ve kullanıcıların oldukça fazla beğendikleri Sense Ara Yüzü gelecek olan Android 5.0 Lollipop Güncellemesi sonrasında Sense 7.0 sürümüne güncellecek. HTC firmasının bu güncelleme ile HTC Sense serisinde yeniden birçok köklü değişime gideceği ve Android 5.0 ile birlikte Akıllı Telefonlarımıza gelecek olan Materyal Tasarım adı verilen yapı ile karşımıza çıkacağı gelen haberler arasında. […]


HTC firmasının özelleştirdiği ve kullanıcıların oldukça fazla beğendikleri Sense Ara Yüzü gelecek olan Android 5.0 Lollipop Güncellemesi sonrasında Sense 7.0 sürümüne güncellecek.

HTC firmasının bu güncelleme ile HTC Sense serisinde yeniden birçok köklü değişime gideceği ve Android 5.0 ile birlikte Akıllı Telefonlarımıza gelecek olan Materyal Tasarım adı verilen yapı ile karşımıza çıkacağı gelen haberler arasında.

 

Sense 7.0 İle Tasarımlar Değişecek

Android 5.0 Lollipop Sürümü ile gelecek olan Materyal Tasarım Yapısı ile yeniden yaratılması beklenilen Sense 7.0 Ara Yüzünün bu tasarıma uygun olarak görsel ve yapısal bazda değişimler geçirmesi bekleniyor.

Birçok yazılımsal güncellemeyi de beraberinde sunacak olan düzenleme sonrasında Batarya Ömründe, Kullanım Kolaylığında ve Cihaz Hızında artışların yaşanması bekleniyor.

Android 5.0 Güncellemesi İle HTC Sense 7.0’da Kullanıcılara Sunulacak
Android 5.0 Güncellemesi İle HTC Sense 7.0’da Kullanıcılara Sunulacak

HTC Sense 7.0 Güncellemesi Hangi Cihazlara Gelecek

HTC One M8 ve HTC One M7 gibi cihazlara geleceği kesin olan güncellemenin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi alacak tüm cihazlara gönderilmesi bekleniyor.

HTC tarafından Android 5.0 Güncellemesi Alacak Cihazlar daha önceden açıklanmıştı. O listeye bakarak kendi cihazınıza Sense 7.0 Güncellemesinin gelip gelmeyeceğini kontrol edebilirsiniz.

  Türkiye’deki HTC One M8 Serisine Android 5.0 Güncellemesi Geldi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status