Android 5.0 Key Lime Pie Sürümünün Çıkışı Nexus 5 Modelini Bekleyecek

Android 5.0 Key Lime Pie Sürümünün Çıkışı Nexus 5 Modelini Bekleyecek

Pazara sızdırılan yeni bilgiler,  Google firmasının Android 5.0 Key Lime Pie sürümünü pazara sunmak için acele etmeyeceği ve Nexus 5 modeli ile eş zamanlı olarak tanıtımının yapılacağı yönünde. Mayıs 2013 içerisinde yapılacak olan Google I/Q Etkinliğinde tanıtılması beklenilen Android 5.0 İşletim Sistemi için pazara sızdırılan bilgilere göre Google firması tanıtımı 2-4 ay sonra yapacak ve […]


Pazara sızdırılan yeni bilgiler,   firmasının Key Lime Pie sürümünü pazara sunmak için acele etmeyeceği ve modeli ile eş zamanlı olarak tanıtımının yapılacağı yönünde.

Mayıs 2013 içerisinde yapılacak olan I/Q Etkinliğinde tanıtılması beklenilen İşletim Sistemi için pazara sızdırılan bilgilere göre firması tanıtımı 2-4 ay sonra yapacak ve bu tanıtımda yeni Akıllı Telefon modeli olan modelini de tanıtmış olacak.

Geçtiğimiz senelerde de aynı şekilde eş zamanlı tanıtımlar yapan Google firması bu şekilde en üst sürümünü ilk olarak Nexus serisinden bir modele yüklemiş oluyor ve kullanıcılara Nexus alırsanız ilk güncelleme size gelir iması yapıyor.

  LG Yeni Modellerini Android 5.0 Uyumlu Üretecek
Android 5.0 Key Lime Pie Sürümünün Çıkışı Nexus 5 Modelini Bekleyecek
Key Lime Pie Sürümünün Çıkışı Modelini Bekleyecek

Bu noktada Nexus 5 ve işletim sistemi sürümünün Yaz aylarında birlikte pazara sürülme ihtimali oldukça yükselmiş oluyor. Ancak net bir tarih olmaması, Google tarafından ne için ne de Nexus 5 için net bir bilgi verilmemiş olması bu bilgilerin sadece bir ihtimal olarak kalmasına da sebep oluyor.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status