Android 5.1.1 İlk Olarak Nexus Player Modeline Geldi

Android 5.1.1 İlk Olarak Nexus Player Modeline Geldi

Android Güncellemesi için ilk olarak Nexus serisine artık güncelleme verilmesine alıştık. Android 5.1.1 Lollipop Güncellemeside Nexus Player  serisine geliyor. Android 5.1.1 Lollipop güncellemesinin artık resmi olduğunu ve Nexus cihazlar için dağıtılmaya başlanacağını biliyorduk ancak bu kadar hızlı olacağını tahmin edememiştik. Google az önce geliştirici sayfasında Android 5.1.1 güncellemesini yayınladı. Google’ın Nexus Player cihazı için yayınladığı güncellemeyle Nexus Player […]yorumlar.net

Güncellemesi için ilk olarak serisine artık güncelleme verilmesine alıştık.  5.1.1 Lollipop Güncellemeside  Player  serisine geliyor.

5.1.1 Lollipop güncellemesinin artık resmi olduğunu ve cihazlar için dağıtılmaya başlanacağını biliyorduk ancak bu kadar hızlı olacağını tahmin edememiştik. az önce geliştirici sayfasında Android 5.1.1 güncellemesini yayınladı.

’ın Nexus Player cihazı için yayınladığı güncellemeyle Nexus Player Android 5.1.1’i alan ilk cihaz oldu. Yapı numarası LMY47V olan güncellemenin diğer Nexus cihazlar için ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Ancak bu noktada bir tahmin yapmak gerekirse sürümün önümüzdeki hafta içinde yayınlanabileceğini söyleyebilirim. Tabii bu süre dahada erken olabilir, bekleyip göreceğiz.

Android 5.1.1 İlk Olarak Nexus Player Modeline Geldi
Android 5.1.1 İlk Olarak Nexus Player Modeline Geldi

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/android-511guncellemesini-alan-ilk-cihaz-nexus-player-oldu-27484.html

  Samsung Galaxy S3 Modeli Direkt Olarak Android 4.3 Güncellemesi Alacak

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status