Pasaport Kayıt İşlemleriAndroid 7.1.1 Moto Z için hazır!

Android 7.1.1 Moto Z için hazır!

Teknoloji firması Motorola’nın yeni akıllı telefonlarından biri olan Moto Z modeli için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi aktif hale getirildi. İşte Moto Z’ye yeni Android güncellemesi ile gelen özellikler!   Motorola firması tarafından üretilen Moto Z akıllı telefonu, geçtiğimiz yıl kullanıcılarına kavuşmuştu ve uzun süredir ülkemizde de satışı devam etmekteydi. Hala satışlarının oldukça yüksek olduğu bu […]


Teknoloji firması ’nın yeni akıllı telefonlarından biri olan Moto Z modeli için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi aktif hale getirildi. İşte Moto Z’ye yeni Android güncellemesi ile gelen özellikler!

 

firması tarafından üretilen Moto Z akıllı telefonu, geçtiğimiz yıl kullanıcılarına kavuşmuştu ve uzun süredir ülkemizde de satışı devam etmekteydi. Hala satışlarının oldukça yüksek olduğu bu akıllı telefon ince dizayna ve bol çeşitli aksesuar donanımına sahip.

Kullanıcıları ile Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi sürümüne sahip bir şekilde tanışan Moto Z akıllı telefonu için Android 7.0.0 Nougat güncellemesi geçtiğimiz Şubat ayında firması tarafından aktif hale getirilmişti. Şirket bu sefer Moto Z kullanıcıları için Android 7.1.1 güncellemesini paylaşarak yeni özellikleri sunmuş oldu.

  Bütçe Dostu Motorola Moto E Yenileniyor

Bu yeni Android 7.1.1 güncellemesi ilk olarak Hong Kong ve Endonezya’daki Moto Z kullanıcıları ile paylaşılacak sonrasında ise planlı olarak tüm dünyadaki kullanıcılara açılacak. Bu güncelleme ile birlikte Google firmasının kendi yapılandırdığı video ile sohbet uygulaması olan Duo yeni bir güncelleme alırken aynı zamanda Google firmasının düzenli olarak yayınladığı aylık güvenlik yamalarından Temmuz ayı güvenlik yaması Moto Z kullanıcıları ile paylaşılıyor.

Google Duo gibi olan Google’ın diğer uygulamaları Allo, Messenger ve Hangouts da bu yeni Android sürümü ile beraber yeni güncelleme aldılar.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status