Android için Opera Mini 7 İnternet Tarayıcısı Çıktı (Android Uygulaması)

Android İşletim Sistemi kullanan cep telefonları için kullanılabilir hale getirilen Opera Mini 7 İnternet Tarayıcısı içerisinde barındırdığı yeni özellikler sayesinde kullanıcı dostu olduğunu bir kez daha göstermiş oluyor.

BlackBerry OS, Android, Apple İOS, Symbian ve S40 işletim sistemlerini destekleyerek neredeyse her akıllı telefon içerisinde kendisine yer bulmayı başaran Opera İnternet Tarayıcısı 7. Sürümü olan Opera Mini 7 sürümünü Google Play Market üzerinden indirilebilir hale getirdi.

Android İşletim Sisteminin en hızlı web tarayıcısı olma iddiası ile piyasaya sürülen yeni Opera birçok anlamda eski sürümden daha fazla özelleştirilebilir ve daha hızlı bir yapı ile karşımıza çıkıyor.

Yeni Opera Mini 7 eski sürüme göre %90 oranında sıkıştırma yaparak fark edilebilir derecede bir bağlantı hızı yükselmesine sebep oluyor.

Özellikle düşük hızda ya da kotalı paketlerde internete bağlanan kişilerin Opera Mini 7 sürümünü Android Telefonlarına yüklemelerinde fayda olacaktır. Ciddi anlamda bir performans artışı yaşamalarının yanında artı olarak paket kullanım süreleri de uzayacak ve maliyetler düşecektir.

Tarayıcıyı Android Market üzerinden indirebileceğiniz gibi aşağıdaki link üzerinden de indirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Android Opera Mini 7 İnternet Tarayıcısı
Android Opera Mini 7 İnternet Tarayıcısı

 

 

Android için Opera Mini 7 İnternet Tarayıcısı Çıktı (Android Uygulaması)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir