Android İşletim Sistemi İçin iStunt 2 Oyunu Çıktı

Apple iPhone İOS Kullanıcıları tarafından çok sevilen ve beğenilen bir oyun olan iStunt 2 oyunu artık Android İşletim Sistemine sahip telefonlar içinde kullanılabilir hale getirildi.

Akıllı Telefonunuz üzerinden size karların üzerinde Snowboard heyecanı sunan ve İOS İşletim Sisteminde en fazla tercih edilen oyunlardan birisi olma başarısını gösteren iStunt 2 oyunu gelen isteklere göre Android İşletim Sistemi içinde hazırlandı ve Google Play Market üzerinden dağıtıma açıldı.

Uygulamayı Android 2.1 sürümü ve üstündeki sürümü kullanan cihaz sahipleri kullanabilecekler.

iStunt 2 Oyunu - Android Uygulaması
iStunt 2 Oyunu - Android Uygulaması

Telefonunuzun hareket sensörleri ile kullanılan ve tuşlardan yardım almayan bir oyun olması sebebiyle de size oldukça eğlenceli anları yaşatan bir oyun halini alabiliyor.

Oyunu indirmek için Cep Telefonunuz üzerinden Google Play Market sayfasına bağlanabilir ya da aşağıdaki link sayesinde bilgisayarınız üzerinden cep telefonunuza kurabilirsiniz.

İyi Eğlenceler.

iStunt 2 Oyunu - Android Uygulaması İndir
iStunt 2 Oyunu - Android Uygulaması İndir

Android İşletim Sistemi İçin iStunt 2 Oyunu Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. İstunt oyununu ilk serisi muhteşeme güzellikteydi. İkinci versiyonundan da yine aynı güzellikte animasyonlar ve aşamalar bekliyorum. Umarım güzeldir. Teşekkür ederim.

    Cevapla
  2. 18 Mayıs 2012, 10:17

    Telefona yuvarlak florasan bağladım oynuyorum harika bir oyun :D Zaman geçirmeye bire bir. Bağımlılık yaratmaz inşallah şu vizelerin olduğu zamanlarda.

    Cevapla