Android İşletim Sistemine Özel Hepsiburada Uygulaması

İnternet üzerinden alışveriş denildiğinde akla gelen ilk sitelerden birisi olan HepsiBurada.com adresi Android İşletim Sistemi kullanan müşterileri için yeni uygulamasını Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirdi. 7.3 MB boyutunda olan, Android 2.1 ve üstü sürümlerde çalışan uygulama indirilmeye başlandıktan sonra kullanıcılardan 5 üzerinden 4.7 puan alarak oldukça başarılı bir iş çıkardığını da gösterdi. Akıllı […]İnternet üzerinden alışveriş denildiğinde akla gelen ilk sitelerden birisi olan HepsiBurada.com adresi kullanan müşterileri için yeni uygulamasını Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirdi.

7.3 MB boyutunda olan, 2.1 ve üstü sürümlerde çalışan uygulama indirilmeye başlandıktan sonra kullanıcılardan 5 üzerinden 4.7 puan alarak oldukça başarılı bir iş çıkardığını da gösterdi.

Akıllı Telefonlar için oldukça kullanışlı bir ara yüz sunan uygulama pazardaki birçok büyük firmanın uygulamaları katlayarak geçecek bir başarıya sahip diyebiliriz.

Kullanım kolaylığı, ürünlere kolay ulaşma, barkot okuma, sepet, kategorilendirme gibi birçok ekstrası olan uygulama ile bir web sayfasından alışveriş yapar gibi alışveriş yapmanız mümkün hale gelmiş oluyor.

  Samsung, Sony ve HTC Android 4.3 Güncellemesi Alacak Modelleri Belirlemeye Çalışıyor
Hepsiburada Android Uygulaması
Hepsiburada Uygulaması

 

Çok fazla zaman kaybettirmeden kısa sürede, hızlı ve kolay bir uygulama ile Hepsiburada Uygulaması sayesinde alışveriş yapmanız mümkün.

 

Uygulamayı İndirmek İçin TIKLAYINIZ…

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status