Pasaport Kayıt İşlemleriAndroid İşletim Sistemine Özel Hepsiburada Uygulaması

Android İşletim Sistemine Özel Hepsiburada Uygulaması

İnternet üzerinden alışveriş denildiğinde akla gelen ilk sitelerden birisi olan HepsiBurada.com adresi Android İşletim Sistemi kullanan müşterileri için yeni uygulamasını Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirdi. 7.3 MB boyutunda olan, Android 2.1 ve üstü sürümlerde çalışan uygulama indirilmeye başlandıktan sonra kullanıcılardan 5 üzerinden 4.7 puan alarak oldukça başarılı bir iş çıkardığını da gösterdi. Akıllı […]


İnternet üzerinden alışveriş denildiğinde akla gelen ilk sitelerden birisi olan HepsiBurada.com adresi İşletim Sistemi kullanan müşterileri için yeni uygulamasını Google Play Store üzerinden indirilebilir hale getirdi.

7.3 MB boyutunda olan, 2.1 ve üstü sürümlerde çalışan uygulama indirilmeye başlandıktan sonra kullanıcılardan 5 üzerinden 4.7 puan alarak oldukça başarılı bir iş çıkardığını da gösterdi.

Akıllı Telefonlar için oldukça kullanışlı bir ara yüz sunan uygulama pazardaki birçok büyük firmanın uygulamaları katlayarak geçecek bir başarıya sahip diyebiliriz.

Kullanım kolaylığı, ürünlere kolay ulaşma, barkot okuma, sepet, kategorilendirme gibi birçok ekstrası olan uygulama ile bir web sayfasından alışveriş yapar gibi alışveriş yapmanız mümkün hale gelmiş oluyor.

  Sony Xperia S İçin Android 4.0 Güncellemesi Geldi
Hepsiburada Android Uygulaması
Hepsiburada Uygulaması

 

Çok fazla zaman kaybettirmeden kısa sürede, hızlı ve kolay bir uygulama ile Hepsiburada Android Uygulaması sayesinde alışveriş yapmanız mümkün.

 

Uygulamayı İndirmek İçin TIKLAYINIZ…

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status