Android İşletim Sistemli Samsung Galaxy Kamera Geliyor

Daha önce tanıtımını yaptığımız Nikon Coolpix S800c modelinden sonra Android İşletim Sistemine sahip bir fotoğraf makinesi de Samsung Galaxy Camera ismi ile Güney Kore’li teknoloji devinden geldi.

Dört Çekirdekli 1,4 GHz lik bir hıza sahip işlemci ile gelen, 16 MP çekim kalitesi ve 21X Optik Zoom gibi değerlere sahip olan Android İşletim Sistemli bu cihaz bir anlamda pazarda yankı uyandırmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Samsung firması tarafından resmi olarak açıklanan cihazın Android 4.1 Jelly Bean sürümü ile gelmesi de Android İşletim Sistemine sahip Akıllı Telefon kullananları epey bir rahatsız edebilir. Çünkü henüz ülkemizde bu sürüme yükselen cihaz yok gibi.

Dâhili 8 GB hafıza ile gelen cihazın Full HD 1080p Video Kayıt özelliğ de kendisinin diğer rakip ürünlerden ayrılmasında önemli bir rol oynayan etmenler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Camera
Samsung Galaxy Camera

650 gr ağırlığında olacak olan cihazın Siyah ve Beyaz renk seçenekleri ile pazara sunulacağı tahmin ediliyor. 1650 mAh lik bir batarya kullanılan cihaz Android İşletim Sisteminin size sağlamış olduğu birçok kolaylıktan da yararlanmanıza imkan sağlayacaktırt.

Ürünün tam olarak kısa bir süre sonra başlayacak olan IFA 2012 Tüketici Elektroniği Fuarında tanıtımı yapılacak. Bu fuar sonrasında ne zaman ve ne kadarlık bir etiket ile pazara sunulacağı gibi sorularda cevap bulmuş olacaktır.

 

 

 

Android İşletim Sistemli Samsung Galaxy Kamera Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir