Android Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması (Ücretsiz)

TIPA tarafından 2012 senesi Mobil Uygulama Lideri olarak seçilen ve iPad için de 2011 yılında en başarılı uygulama unvanına sahip olan Snapseed Uygulaması İOS İşletim Sisteminden sonra Android İşletim Sistemine de geldi.

Önceleri Ücretli bir uygulama olan Apple ürünlerinde kullanılan Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması bu sene firma tarafından alınan bir karar ile Ücretsiz hale getirilmişti. Sonrasında da Android için de bir uygulama hazırlandı.

Ancak uygulama sadece Android 4.0 Ice Cream Sandwich ve üzeri sürümlerde çalışabiliyor. Android 2.2 veya Android 2.3 sürümüne sahipseniz uygulamayı çalıştırmayabilirsiniz.

Android Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması
Android Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Daha önce indirip kullandığınız Fotoğraf Düzenleme Uygulamalarından tamamen farklı bir ara yüze sahip olan Snapseed Uygulaması bu kapsamda ilk etapta sizi biraz zorlayabilir. Ancak alışmaya başladıkça aslında ne kadar kolay ve hızlı bir uygulama olduğunu göreceksiniz.

Direkt olarak Fotoğraf Çekerek veya daha önce çektiğiniz bir fotoğrafı Galeriden Çağırarak düzenleme işlemine başlayabildiğiniz uygulama ise Parlaklık Ayarlama, Efekt Verme, Beyazlık Ayarı Yapma, Otomatik Düzenleme, Keskinlik Ayarlama, Çerçeve Ekleme gibi birçok işlevi bir arada yapabilme imkânına sahip oluyorsunuz.

Şu ana kadar 100.000 den fazla cihaza indirilen uygulama için yazıyı hazırladığımız sırada 4206 yorum gelmişti. Bu yorum ve oylamalar sonucunda uygulama 5 üzerinden 4,8 almayı başarmıştı. Bu noktada uygulamayı kuran birçok kişinin uygulamadan memnun kaldığını görebiliyoruz.

Uygulamayı İndirmek İçin: Google Play Store  

Uygulamayı telefonuna Google Play Store üzerinden rahatlıkla kurabilirsiniz. 24 MB olan boyut sebebiyle Wi-Fi ile bağlantı yapmanızda fayda vardır. Birçok mobil internet bağlantısı ile bu uygulamanın inmesi zaman alabilir.

Android Snapseed Fotoğraf Düzenleme Uygulaması (Ücretsiz)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir