Android Speed Booster FREE (Günün Android Uygulaması)

Android Speed Booster FREE programı Android İşletim Sistemi kullanan akıllı cep telefonlarının zaman içerisinde kurulan uygulamalar, aktif olan işlemler ve cihaz içerisinde biriken verilerden dolayı yavaşlamasının önüne geçmek için hazırlanan bir yazılımdır.

Yazılımcı tarafından Android İşletim Sistemine sahip cihazının hızını %100 Garantili gir şekilde 2 katına çıkaracağını iddia eden bu yazılım telefonun CPU’suna yoğun bir baskı yapan uygulamaları pasif hale getirerek cihazın çalışma hızını yükseltmeyi amaçlıyor.

Cihazınızda çalışmasını sürdüren ancak hiçbir işinize yaramayan uygulamaları da sonlandırabileceğiniz bu yazılım bir anlamda cihaz işlemcisi üzerindeki gereksiz yükü kaldırarak daha sağlıklı çalışması için size yardımcı olmuş oluyor.

Tek bir dokunuş ile cihazın ön belleğini temizleyebileceğiniz yazılımla ayrıca RAM Optimizasyonu sağlamanız da mümkün hale getirilmiş.

Yazılımın yapacakları ne yazık ki bir noktaya kadar size yardımcı olabilmekte. Cihazınızın aşırı yavaşladığını düşündüğünüz zaman kullanmadığınız yazılım ve uygulamaları kaldırmanız, cihaz içerisindeki verileri temizlemeniz, hafıza kartını elden geçirmeniz cihaz hızını ve çalışma hızını etkileyecektir.

Özellikle bazı uygulamaların arkadan çalışma hastalığı olduğunu, durmadan verileri incelediklerini ve bu sebeple cihazı her daim yavaşlattıklarını unutmamak gerekiyor.

 

Programı Google Play Market (Android Market) üzerinden veya aşağıdaki link üzerinden indirmeniz ve kurmanız mümkündür.

Android Speed Booster FREE İndir
Android Speed Booster FREE İndir

 

Android Speed Booster FREE (Günün Android Uygulaması)

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir