Android ve İOS İçin Mobil Microsoft Office Programı Geliyor

Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi için Microsoft Office Mobile Geliyor
Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi için Microsoft Office Mobile Geliyor

Son dönemde Mobil alana daha fazla ağırlık veren ve Windows Phone 7 ve 7.5 İşletim Sistemi ile pazarda varlığını göstermeye başlayan Microsoft firması şimdi de Microsoft Office yazılımlarını Mobil Pazara sunmaya hazırlanıyor.

Windows 8 İşletim Sistemini çıkarma telaşı içerisinde olan Microsoft firmasının bu dönemde bir de Android ve İOS İşletim Sistemine sahip cihazlarda kullanabilecek şekilde tasarlayacağı Mobil Microsoft Office Programı çıkaracağı bilgisi verildi.

Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi için Microsoft Office Mobile Geliyor
Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi için Microsoft Office Mobile Geliyor

Henüz resmi bir bilgi veya açıklama yapılmasa da Android İşletim Sistemi ve İOS İşletim Sistemi içerisinde Resmen bulunmayan Microsoft Office yazılımlarının Mobil Versiyon olarak bu cihazlara gelmesi iyi olacaktır.

Ancak gelecek yazılımların Ücretli mi olacağı, Ücretsiz Görüntüleme + Ücretli Düzenleme şeklinde mi geleceği bilinmiyor.

 

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 Yorum

 1. 8 sene önce

  HTC One X ve HTC One X modellerinin Android 4.2.2 devamında artık güncelleme almayacağı resmi olarak doğrulandı..

 2. 10 sene önce

  Yapmayın etmeyin arkadaşlar Windows diyoruz burada Android’ten bahsediyorsunuz? Ne içtiniz anlayamadım :) Bence Android işletim sistemi mi yoksa Windows Phone’mu derseniz ben elbette Android’i seçerim. Çünkü windows ürünü kullanmak istemiyorum.

 3. 10 sene önce

  Google öncülüğünde böyle bir işletim sisteminin geliştirilmesi bence gayet hoş yalnız Google bunu yaparken diğer işlerinide düzgün yapmalı. Sanırım arkadaşlar bu nedenden dolayı Google’a bu kadar kızgınlar :)

 4. 10 sene önce

  Ya bırak Google ya. Google ne olduğunu ve kendinden çok daha fazla bir şey zannediyor kendini. Misal şimdi de gözlük işine girmiş falan. Ya sen neden böyle IBM özentisi tarzında bir şeyler yapmaya uğraşıyorsun ki???

 5. 10 sene önce

  Windows işletim sistemi tekelliğinde kendini övenmeyi bırakıp aynı zamanda mobil cihazlarda da kendini gösteriyor. Mobil Office uygulamasını geliştirmesi de kullanıcılar açısından çok yararlı olmuş. Bu sefer gözüme girdin işte Microsoft.

 6. 10 sene önce

  Harika bir düşünce bence. Her zaman işime yarayacak bir proje. Ücreti maksimimum 50$ olur bence. O yüzden hemen alabilirim.

 7. 10 sene önce

  Ücreti ne kadar olursa olsun ben Mobil Office programını telefonuma indiririm çok işime yarayacak gerçekten. İnşallah en kısa zamanda piyasa çıkar.

 8. 10 sene önce

  Mobil Microsoft Office Programı ücretlimi olacak. Androit markette uygulamalar gelende 1$ ücretli olursa bunun fiyatı ne kadar olur?

 9. 10 sene önce

  Microsoft Office Androitin içinde bu çok güzel olmuş, Geç kalınmış bir proje ama çok iyi olacak bence bakalım Microsoft Office daha başka nelerle karşımıza çıkacak