• TARİH: 24.05.2018
Ankara Üniversitesinde Silahlı Çatışma Çıktı, 3 Ölü 1 Yaralı

Ankara Üniversitesinde Silahlı Çatışma Çıktı, 3 Ölü 1 Yaralı

Ankara Üniversitesi Hastanesinin çeşitli birimlerinde çalışan personeller arasında daha önce yaşanan husumet bugün sabah saatlerinde silahlı çatışmaya dönüştü. Çıkan arbede sırasında belindeki silahına sarılan Enver TÜRKMEN isimli şahıs hastanede çalışan 3 personeli öldürüp 1 personeli de yaralayarak olay yerinden kaçtı. Olay sonrasında Ankara Polisi sıkı bir çalışma yaparak olay yerinden kaçan Enver TÜRKMEN isimli şahsı […]yorumlar.net

Ankara Üniversitesi Hastanesinin çeşitli birimlerinde çalışan personeller arasında daha önce yaşanan husumet bugün sabah saatlerinde silahlı çatışmaya dönüştü.

Çıkan arbede sırasında belindeki silahına sarılan Enver TÜRKMEN isimli şahıs hastanede çalışan 3 personeli öldürüp 1 personeli de yaralayarak olay yerinden kaçtı.

Olay sonrasında Ankara Polisi sıkı bir çalışma yaparak olay yerinden kaçan Enver TÜRKMEN isimli şahsı cinayet silahı ile yakalayarak emniyete sevk ettiler. Yaralanan personelin tedavi işlemleri ise devam ediyor.

Olay sonrasında Ankara Üniversitesi Hastanesinde üst düzey güvenlik önlemleri alınmaya başlandı. Polisin olayla alakalı soruşturması ise devam ediyor.

Olayın Alacak – Verecek kavgasından mı çıktığı yoksa başka bir sebepten mi oluştuğu konusunda Polisin incelemeleri sonrasında bir açıklama yapılacağı belirtildi.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status