• TARİH: 24.05.2018
Diyarbakır’a Giden Yolcu Otobüsüne Silahlı Saldırı, 4 Yolcu Yaralandı

Diyarbakır’a Giden Yolcu Otobüsüne Silahlı Saldırı, 4 Yolcu Yaralandı

Ankara’dan hareket eden ve Diyarbakır’a gitmekte olan yolcu otobüsüne bugün saat 17.30 sularında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda 4 yolcu yaralandı. Ankara’dan hareket eden yolcu otobüsüne Ankara Çevre Yolu Keçiören Etlik çıkışında silahlı saldırı düzenlendi. Hareket halindeki bir araçtan otobüse açılan ateş sonucunda yolculuk eden  Selahattin A., Selçuk Y., Müfit K. ve Zülfü K.  isimli yolcular yaralandı. […]yorumlar.net

Ankara’dan hareket eden ve Diyarbakır’a gitmekte olan yolcu otobüsüne bugün saat 17.30 sularında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonucunda 4 yolcu yaralandı.

Ankara’dan hareket eden yolcu otobüsüne Ankara Çevre Yolu Keçiören Etlik çıkışında silahlı saldırı düzenlendi. Hareket halindeki bir araçtan otobüse açılan ateş sonucunda yolculuk eden  Selahattin A., Selçuk Y., Müfit K. ve Zülfü K.  isimli yolcular yaralandı.

Olayla alakalı olarak Polis tarafından başlatılan soruşturma kapsamında silahlı saldırıyı gerçekleştiren zanlı birkaç saat içerisinde yakalandı.

Zanlının daha önceden aralarında silahlı saldırıların da bulunduğu 24 farklı suçtan sabıkası olduğu belirlendi.

Olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status