Antutu testlerinin yepyeni bir birincisi var

Antutu testlerinin yepyeni bir birincisi var

Mayıs ayının en yüksek puan alarak en iyi akıllı telefonu Antutu Benchmark testleriyle belli oldu. Tahmin edildiği gibi bu sefer testlerin birincisi iPhone 7 veya Galaxy S8+ gibi en popüler cihazlardan biri değil. Karşınızda HTC U11!   Antutu’yu tanıtmamız gerekirse, son çıkan ve popüler olan akıllı telefonları bir çok farklı farklı segmentten değerlendirip kendi belirlediği filtrelerden […]


Mayıs ayının en yüksek puan alarak en iyi akıllı telefonu Antutu Benchmark testleriyle belli oldu. Tahmin edildiği gibi bu sefer testlerin birincisi iPhone 7 veya Galaxy S8+ gibi en popüler cihazlardan biri değil. Karşınızda U11!

 

Antutu’yu tanıtmamız gerekirse, son çıkan ve popüler olan akıllı telefonları bir çok farklı farklı segmentten değerlendirip kendi belirlediği filtrelerden geçirdikten sonra puan veren bir uygulama. Bu yıl içerisinde yapılan Antutu testlerinden en çok puan alan genellikle iPhone 7 Plus olmuştu. Fakat ’ın son gözdesi olan bu telefonu Mayıs ayındaki Antutu testlerinde geçen farklı bir akıllı telefon vardı: U11.

firmasının son telefonlarından olan U11 cihazı, ortalama 180.079 puan alarak, iPhone 7 Plus ve Galaxy S8 cihazlarını da geçerek son Antutu testinde liderlik koltuğuna oturdu. Liderlik koltuğunun bir altındaki isim tahmin edildiği gibi iPhone 7 Plus oldu. Onun ardındaki 3.’müz ise Xiaomi Mi 6 oldu. Galaxy ailesinin S8 ve daha büyüğü olan S8+ ise bu listede dördüncülüğü ve beşinciliği paylaştılar. İşte listenin tamamını aşağıda puanlarla beraber görebilirsiniz!

  Apple Firması Tarafından Belirlenen iPhone Ekran Değişim Ücretleri (2018)

Listedeki en büyük sürprizlerden bir diğer ise iPhone 7’nin beklenildiğinden alt sıralarda yer alması. Son gelen iOS 10.3  güncellemesinin ardından büyük bir düşüş yaşayan bu cihaz, gösterdi ki son gelen iOS güncellemeleri iPhone 7’yi bile yavaşlatmayı başarmış. Umarız bu durumu en kısa sürede çözmeyi başarır.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status