Pasaport Kayıt İşlemleriApple 2013 Sonunda Satış ve Kazanç Rekoru Kıracak

Apple 2013 Sonunda Satış ve Kazanç Rekoru Kıracak

Apple tarafından pazara sürülmeye hazırlanılan Apple iPhone 5C ve Apple iPhone 5S modelleri uzunca bir süredir beklemede olan iPhone Fanları için direkt olarak satış anlamına geliyor. Ürünleri oldukça uygun fiyatlardan mal etmesine rağmen üzerine %300’e varan kar oranları koyarak satan Apple firması normal bir telefon firmasının 10 telefondan ettiği karı 2-3 cihaz satışından rahatlıkla elde […]


tarafından pazara sürülmeye hazırlanılan 5C ve 5S modelleri uzunca bir süredir beklemede olan Fanları için direkt olarak satış anlamına geliyor.

Ürünleri oldukça uygun fiyatlardan mal etmesine rağmen üzerine %300’e varan kar oranları koyarak satan Apple firması normal bir telefon firmasının 10 telefondan ettiği karı 2-3 cihaz satışından rahatlıkla elde edebiliyor.

Bunun yanında senede bir kez telefon çıkarması ve bu modeli 1 sene boyunca satması da hem Aksesuar konusunda hem de maliyetler konusunda firma adına oldukça verimli bir satış sistemi haline gelmiş oluyor. İş gücü düşüyor, yeni ürünlere odaklanacak zaman kalıyor.

ve modelleri ile 2013 senesinde 2 farklı model ile pazara çıkan Apple firması bu sene her zamankinden fazla satış yaparak karlılık oranlarını katlayacak gibi görünüyor.

  Apple iPhone 7 Serisi Suya Dayanıklı Olabilir
Apple 2013 Sonunda Satış ve Kazanç Rekoru Kıracak
Apple 2013 Sonunda Satış ve Kazanç Rekoru Kıracak

Sene boyunca Android İşletim Sistemine sahip modellerin gerisinde kalan ve çok fazla satışa yüklenmeyen Apple firmasının önümüzdeki 3 aylık dönemde rekor kırması bekleniyor.

Geçtiğimiz senelerde pazara çıktıktan sonra 24 saat içerisinde birçok modelin senelik satışını katlamayı başaran Apple için şimdiden 11 gün sonrasını bekleyen alıcılar kapılarda kuyruk olmuş durumda.

Bakalım Apple ve Apple modelleri satışa çıktıktan 24 saat içerisinde kaçar milyonluk satışa imza atacaklar ve Global Pazarda Apple nasıl bir karlılık ile bu operasyonu da tamamlamış olacak.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status