Pasaport Kayıt İşlemleriApple Çılgınlığının ve iPhone Fanatikliğinin Sonu Yok Gibi

Apple Çılgınlığının ve iPhone Fanatikliğinin Sonu Yok Gibi

Apple tarafından pazara sürülen Apple iPhone 5C ve Apple iPhone 5S modellerine gösterilen ilgi artık bir Marka Sevgisini aşarak Marka Holiganizmi halini almış durumda. Her sene bir adet Akıllı Telefon pazara sunan Apple kanadının bu sene biraz farklı bir taktik ve yapı ile pazara sunduğu 2 farklı model ve bu modeller altındaki renk seçenekleri Apple […]


tarafından pazara sürülen iPhone 5C ve iPhone 5S modellerine gösterilen ilgi artık bir Marka Sevgisini aşarak Marka Holiganizmi halini almış durumda.

Her sene bir adet pazara sunan Apple kanadının bu sene biraz farklı bir taktik ve yapı ile pazara sunduğu 2 farklı model ve bu modeller altındaki renk seçenekleri Apple Severlerin yeni ürünlere oldukça yoğun bir ilgi göstermesine sebep oldu.

Hem Apple Store hem de Apple Web üzerinden satışları yapılan ve satışa çıktıktan sonra 1 gün içerisinde 1 Milyon Ön Sipariş sayısına ulaşan ve yeni dönemde firmanın Amiral Gemisi olacak olan 5S için yoğun ilgi devam ediyor.

  Telefonunuz Haberiniz Olmadan ByLock Serverlerına Yönlendirilmiş Olabilir

Özellikle Avrupa ülkelerinde alabilmek için günlerce kapıda sabahlayanların sayısı çoğalmaya başlamış durumda. Bu noktada da artık bir Marka Sevdası olayı biterek yerini Marka Taraftarlığı veya daha net bir ifade ile Marka Holiganlığı başlamış durumda.

Apple Çılgınlığının ve iPhone Fanatikliğinin Sonu Yok Gibi
Apple Çılgınlığının ve iPhone Fanatikliğinin Sonu Yok Gibi

Açıkçası Apple firmasının bu denli Kar açıklaması, ayakta kalması ve kullanıcıların gözünde ileri seviye olmasının en büyük sebeplerinden birisi de bu Marka Taraftarlığı.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status