Apple Ve Dinmeyen İos Dertleri

Apple Ve Dinmeyen İos Dertleri

Dünya teknoloji devi Apple, firmasının İphone ve İpad serilerinin son İos güncellemeleri üzerinde ilginç bir test gerçekleştirdi. İphone 5S, İphone 5,İpad Mini ve çeşitli cihazlar için İos 7.1 sürümü test edildi. Bilindiği üzere çeşitli İos sürümleri ile pek çok kullanıcı şikayetlerini yüksek sesle dile getirmeye başlamış ve İos çokça eleştiri almıştı. Her ne kadar cihazın […]


Dünya teknoloji devi , firmasının İphone ve İpad serilerinin son İos güncellemeleri üzerinde ilginç bir test gerçekleştirdi. İphone 5S, İphone 5,İpad Mini ve çeşitli cihazlar için İos 7.1 sürümü test edildi. Bilindiği üzere çeşitli İos sürümleri ile pek çok kullanıcı şikayetlerini yüksek sesle dile getirmeye başlamış ve İos çokça eleştiri almıştı. Her ne kadar cihazın yenilenmesini ve çeşitli hataların düzeltilmesi için çıkan güncellemeleri bir türlü istenen istikrarı sağlayamıyor ve çeşitli hatalar ortaya çıkıyordu.

Şarj Problemi

İos 7.1 testinde araştırmacılar, 7.1 yüklenen cihazlarının bataryaları çok daha hızlı bir şekilde tükendiğini fark ettiler. Uzun bir süredir üzerinde araştırma yapılan yeni sürümle birlikte pek çok sıkıntıya kesin çözüm sunulacağı vaat edilmişti. Özellikle İphone 4 kullanıcıları için oldukça faydalı olacağı açıklanmıştı. 7.1 e geçen kullanıcılar telefonda oldukça farklı detaylarla karşılaştılar. Yapımcılar çeşitli hataları gerçekten de gidermeyi başarmış ve özellikle CarPlay desteği ile, araç kullanan İphone sahiplerine çeşitli avantajlar sunmuştu.

  Apple'dan Yeni Tasarım Pizza Kutusu

Peki Sorun giderildi mi?

Her ne kadar pek çok yeniliğe ev sahipliği yapsa da, bunun bir bedeli bulunuyor ve bu bedel bataryadan karşılanıyor. En kapsamlı güncellemelerden biri olduğundan dolayı özellikle 7.1 şarjın ömrünü kısaltan başlıca nedenler arasında bulunuyor. Bunun üzerine sürekli açık tutulan uygulamalar da eklenince kullanıcılar şarj cihazına bağlı olarak yaşıyorlar.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status