Pasaport Kayıt İşlemleriApple Etkinliğinin Tarihi Netleşti

Apple Etkinliğinin Tarihi Netleşti

Apple tarafından bu sene İOS 7 İşletim Sisteminin yanında Apple iPhone 5C ve Apple iPhone 5S modellerinin tanıtılması beklenilen San Francisco Etkinliğinin tarihi ve saati belli oldu. Apple tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Apple Etkinliği 10 Eylül 2013 tarihinde saat 20.00’da düzenlenecek. 3 ürünün birden tanıtılması beklenilen Apple Etkinliği için yoğun bir basın ordusunun o […]


tarafından bu sene İOS 7 İşletim Sisteminin yanında ve 5S modellerinin tanıtılması beklenilen San Francisco Etkinliğinin tarihi ve saati belli oldu.

tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Apple Etkinliği 10 Eylül 2013 tarihinde saat 20.00’da düzenlenecek.

3 ürünün birden tanıtılması beklenilen Apple Etkinliği için yoğun bir basın ordusunun o gün orada bulunması ve tanıtılan ürünlerin ilk incelemelerini yapması bekleniyor.

Apple Etkinliğinin Tarihi Netleşti
Apple Etkinliğinin Tarihi Netleşti

Ucuz iPhone modelinin pazara sürülmesine günler kala birçok Apple fanı da yeni gelecek modeller için beklemeye başlamış durumda. Bu iki modelle beraber Apple firmasının ilk 24 Saatte Satış Rekoru kırması bekleniyor.

 

  A101 Mağazalarında Yılın Son Günlerinde Apple iPhone 5 İndirimi Başlıyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Apple’ın yeni iphone etkinliğinin 10 Eylül’de olacağı resmiyet kazandı. Biz de o tarihlerde oralarda olacağız, belki yeni cicileri gururuz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status