Apple Etkinliğinin Tarihi Netleşti

Apple Etkinliğinin Tarihi Netleşti

Apple tarafından bu sene İOS 7 İşletim Sisteminin yanında Apple iPhone 5C ve Apple iPhone 5S modellerinin tanıtılması beklenilen San Francisco Etkinliğinin tarihi ve saati belli oldu. Apple tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Apple Etkinliği 10 Eylül 2013 tarihinde saat 20.00’da düzenlenecek. 3 ürünün birden tanıtılması beklenilen Apple Etkinliği için yoğun bir basın ordusunun o […]yorumlar.net

tarafından bu sene İOS 7 İşletim Sisteminin yanında ve modellerinin tanıtılması beklenilen San Francisco Etkinliğinin tarihi ve saati belli oldu.

tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Apple Etkinliği 10 Eylül 2013 tarihinde saat 20.00’da düzenlenecek.

3 ürünün birden tanıtılması beklenilen Apple Etkinliği için yoğun bir basın ordusunun o gün orada bulunması ve tanıtılan ürünlerin ilk incelemelerini yapması bekleniyor.

Apple Etkinliğinin Tarihi Netleşti
Apple Etkinliğinin Tarihi Netleşti

Ucuz iPhone modelinin pazara sürülmesine günler kala birçok Apple fanı da yeni gelecek modeller için beklemeye başlamış durumda. Bu iki modelle beraber Apple firmasının ilk 24 Saatte Satış Rekoru kırması bekleniyor.

 

  iPhone 5 Sorun Yumağı mı, Teknoloji Dehası mı?
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Apple’ın yeni iphone etkinliğinin 10 Eylül’de olacağı resmiyet kazandı. Biz de o tarihlerde oralarda olacağız, belki yeni cicileri gururuz

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status