Apple giyilebilir teknoloji pazarında birinci!

Apple giyilebilir teknoloji pazarında birinci!

şirketi 2017’nin ilk çeyreğinde pazarında büyük bir başarı elde etmişti. Fakat, ’un yaptığı bu başarılara rağmen pazarın başında hala rakipsiz olarak zirvede.

şirketi bir başarı olarak %12.8’lik piyasa payıyla pazarın en büyük ikinci firması olarak satışlarını yapıyor. Ancak ’ın harikulade piyasadaki satış payını duymadınız. şirketi pazarında tam tamına %53 gibi bir payla en başta gelerek Samsung’un yaptığı başarıları silip süpürmüş gibi duruyor.

Gear S3 Classic ve Gear S3 Frontier, tahmin edileceği üzere Samsung’un 2017’nin ilk çeyreğindeki satışlarının çok büyük bir bölümünü oluşturuyordu. Şirketin satışların yanında yaptığı büyük promosyonlar ve kampanyalar satışlarının artmasına büyük bir katkı da bulundu. Eğer örnek istiyorsanız, Galaxy S8 satışa sunulduktan sonra Galaxy S7 alan herkese Gear Fit 2 hediye edilmişti.

Müşterilerin Watch yerine Samsung ürünlerini tercih etmesinin en büyük sebebi olarak, bu akıllı saatlerin telefon özelliklerine daha çok hakim olması gibi gözüküyor. Bu cihazlara sahip kullanıcılar telefonlarını evde bıraksa bile akıllı saatlerine arama ve mesajlar iletiliyor.

Samsung’un bu satış ve pazarlama stratejilerine rağmen hala pazar payında birinci olmamasının en büyük sebebi, bizce Apple şirketinin müşterilerinin markaya olan bağlılığı. Şuan Apple pazarın zirvesinde tek olarak otursa da, Samsung yakın zamanda zirveye tırmanabilecek bir potansiyele sahip olduğunu kanıtladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status