Apple İpad 2 Vodafone Farkıyla Türkiye’de

Apple İpad 2 Vodafone Farkıyla Türkiye’de

Operatörler tarafından başlatılan cihaz kampanyaları hergün yeni bir ürün ile şenlenmeye ve büyümeye devam ediyor. Şimdi ise sıra Vodafone tarafından kampanyalı olarak kullanıcılarına sunulmaya başlanan Apple ipad 2 tablet bilgisayarda. 24 aylık sözleşme ile kullanıcılara sunulan İpad 2 modeli birçok ek avantaj ve internet paketleri ile birlikte geliyor. Kullanıcıya ihtiyacı olan herşeyi tek paket üzerinden […]


Operatörler tarafından başlatılan cihaz kampanyaları hergün yeni bir ürün ile şenlenmeye ve büyümeye devam ediyor. Şimdi ise sıra tarafından kampanyalı olarak kullanıcılarına sunulmaya başlanan Apple tablet bilgisayarda.

24 aylık sözleşme ile kullanıcılara sunulan İpad 2 modeli birçok ek avantaj ve internet paketleri ile birlikte geliyor. Kullanıcıya ihtiyacı olan herşeyi tek paket üzerinden alması sağlanıyor.

Kampanya kapsamında satışa sunulacak olan modeller:

 • Tablet 16 GB Wi-Fi+3G
 • Tablet 32 GB Wi-Fi+3G
 • Tablet 64 GB Wi-Fi+3G

modelleridir… 

 

Cihaz

250 MB

1 GB

4 GB

Sözleşme Süresi

Tablet 16 GB Wi-Fi+3G

80 TL

85 TL

95 TL

24 Ay

Tablet 32 GB Wi-Fi+3G

95 TL

105 TL

24 Ay

Tablet 64 GB Wi-Fi+3G

115 TL

24 Ay

Cepavantaj.com

 

Firma tarafından verilen bilgiye göre kampanya 31 Mart 2012 tarihine kadar geçerli olacak ve isteyen kullanıcıların bazı şartları sağlamaları koşulu ile İpad 2 üğrünleri verilecek.

Öncelikle kampanyadan yararlanabilmek için Faturalı Hattınızın 8 aydır hiç kısıtlama yememiş olması ve 8 aylık fatura toplamının 350 TL lik limitin üstünde bir meblağ olmuş olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında dileyen aboneler CepNet paketi de alabilir, o paketide kullanabilirler.

tarafından yapılan kampanya kapsamında 24 ayı doldurmadan kampanyadan çıkmak istemeniz durumunda Cihazdan doğan tüm bedel bir seferde faturanıza işlenecektir. Bu sebeple alım yaparken 25 aylık sözleşmeyi göze almanız gerekecektir.

Firma tarafından yapılan başka bir kampanyaya dahil iseniz bu kampanyadan yararlanma imkanınız ortadan kalmış demektir. Bu detayı atlamayın. Ayrıca başka bir operatörden geçmeniz veya 8 aylık süreyi doldurmamanız gibi durumlarda cihaz almanız yine mümkündür. Ancak bu sefer farklı prosedürler ve ödeme tipleri geçerli olacaktır.

Cihazlar HER SİM KARTA açıktır. SİM KİLİT Bulunmamaktadır.

Avantajlı fiyatlar: ihtiyacınıza göre seçeceğiniz uygun fiyatlı süper internet paketlerine 24 ay taahhütle
Yurtdışı avantajları: Vodafone’la ’nizden yurtdışında da rahat rahat internete bağlanabilmeniz için 1 GB ve 4 GB paketlerine ek yurtdışı Vodafone operatörlerinde geçerli aylık 50 MB internet hediye
Vodafone Red Ayrıcalıkları: Simdi siz de Vodafone’dan kampanyalı iPad 2 paketlerinden birini alın, Vodafone Red’in ayrıcalıklarla dolu dünyasına adım atın.

  Vodafone Cep Avantaj Tarifeleri İle Nokia C3 Sadece 18 TL

 

 

Katılım Koşulları:

 • Kampanya bireysel ve kurumsal faturalı aboneler için geçerlidir.
 • Abonelerin pakete yeni abone olmaları durumunda kampanyaya giriş anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp”eşit olarak bölünmüş” kullanıma sunulur. Mevcut data paketi kullanıcılarının kampanyaya girişleri ise dönem sonu itibariyle olacaktır.
 • Abonenin müşteri numarası altında yer alan faturalı hatlarından, abonelik yaşı 8 aydan büyük olan hattına ait son 8 aylık toplam fatura tutarının en az 350 TL olması ve bu hattın fatura ödemelerinin yapılmış olması durumunda, bu aboneler taahhüt ettikleri tutarları aylık faturaları üzerinden ödeyeceklerdir.
 • Kampanya kapsamında belirlenmiş kriterlerden herhangi birine uymayan aboneler, taahhüt ettikleri tutarın ilk 12 aylık kısmını kampanya kapsamında yer alan kredi kartlarından birisi ile 12 ay eşit taksitle ödeyecek, 12. ayı takip eden fatura dönemlerinde aylık ödemeleri faturaları üzerinden ödeyerek kampanya kapsamına dahil olabileceklerdir.
 • Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • Bireysel müşteri numarasına bağlı en fazla 1 abonelik (GSM numaraları), kurumsal müşteri numarasına bağlı en fazla 50 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan yararlanabilir.
 • Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.
 • Abone aynı GSM numarası ile sadece bir GSM kampanyasından yararlanabilir.

Ücretlendirme:

 • 24 ay boyunca Kampanyaya Özel Aylık 250MB Vodemnet Paketi’ni kullanmayı taahhüt eden aboneler iPad 2 16GB için aylık 80 TL; 1GB Vodemnet Paketi’ni kullanmayı taahhüt eden aboneler kampanya süresi boyunca iPad 2 16GB için aylık 85 TL, iPad 2 32GB için aylık 95 TL; kampanyaya Özel Aylık 4GB Vodemnet Paketi’ni kullanmayı taahhüt eden aboneler kampanya süresi boyunca iPad 2 16GB için 95 TL, iPad 2 32GB için 105 TL, iPad 2 64GB için aylık 115 TL ödeyeceklerdir.
 • Kampanya süresince aylık paket ücreti data ücreti ve cihaz taksit bedeli kalemlerinden oluşur.
 • Kampanya bitiminin ardından, hattına tanımlı paketi değiştirmeyen aboneler kampanyaya özel 250 MB, 1GB ve 4GB mobil internet paketlerinin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan 250MB, 1GB ve 4GB mobil internet paketleri sırasıyla Aylık 250MB Vodemnet Paketi, Aylık iPad Midi Paketi ve Aylık iPad Maxi Paketi ile aynı özellikleri taşımaktadır, bu paketlerin tarife kullanım bilgilerine internet vb gibi mecralardan ulaşılabilir.
 • Aboneler 250MB’lık paketi seçtiklerinde, 250MB kullanımı aştıkları durumda her 10MB’lık kullanımları 50 Kuruş olarak ücretlendirilir. Fatura Stop özelliğiyle, aboneler ilgili fatura dönemi içinde yapacakları internet kullanımlardan dolayı en fazla 100 TL ücret öderler. Bu tutara cihaz taksit bedeli dahil değildir.
 • 1GB ve 4GB iPad’e özel paketlerin adil kullanım hakları iPad Midi için 1 GB, iPad Maxi için 4 GB’dir; bu paketlerde adil kullanım hakkına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar aboneler paketlerini 64 Kbps’ye kadar olan hız ile kullanabilecek ve ilave ücretlendirilmeyecektir. Aboneler adil kullanım hakkını doldurduktan sonra Saatlik, Günlük veya Haftalık Vodemnet Paketlerinden birini satın alarak kullanım hızını arttırma şansına sahiptirler.
 • Abonelerin hızlarını arttırmak için paket satın almaları halinde ilgili paketin ücreti abonenin faturasına ayrıca yansıtılacaktır.
 • Abonelerin paket kapsamındaki adil kullanım hakkına eriştikten sonra hızlarını yükseltmek için yeni paket almaları durumunda bu paket kullanılmaya başlamadan önce internet bağlantısı kesilerek yeni bir bağlantı kurulmalıdır; yeni alınan paketin hızı yeni bağlantı ile birlikte devreye girecektir.
 • Aylık 50MB yurtdışı internet hediyesi sadece 1GB ve 4GB paketler ile kampanyaya giriş yapan abonelere sunulmaktadır; uluslararası dolaşımda kullanılmak üzere verilen 50MB internet sadece Vodafone operatörleri üzerinden kullanımları kapsar.
 • 1GB ve 4GB’lık paketi seçen abonelerin roaming opsiyonu otomatik olarak açılır.Abone kampanya süresince roaming opsiyonunu kapatamaz.
 • 50MB yurtdışı internet hediyesini kullanan aboneler kampanya süresince başka bir roaming paketi satın alamaz.
 • Yurtdışı 50MB internet hediyesi Vodafone İspanya, Vodafone Almanya, Vodafone Macaristan, Vodafone Arnavutluk, Vodafone Malta, Vodafone Avustralya, Vodafone Mısır, Vodafone İngiltere (Büyük Britanya), Vodafone Portekiz, Vodafone Çek Cumhuriyeti, Vodafone Romanya, Vodafone Hollanda, Vodafone Yeni Zelanda, Vodafone İtalya, Vodafone Yunanistan, Vodafone İrlanda, Vodafone Hindistan, Vodafone Katar, Vodacom Güney Afrika, SFR Fransa’da kullanımlarda geçerlidir.
 • Abonelerin Vodafone operatörleri haricindeki internet kullanımları ve/veya Vodafone operatörlerinde 50MB’ın üzerindeki kullanımları standart roaming tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Abonenin tarife kapsamında kazandığı aylık veri kullanımı üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Dönem içerisinde yapılan iptal işlemleri fatura kesim tarihinde gerçekleşir, abone iptal işlemi yaptığında fatura kesim tarihine kadar hizmetten yararlanmaya devam edip servis ücretini öder.
 • Paketin 3G altyapısında kullanılması durumunda 7.2 Mbps’ ye kadar hız ile hizmet verilir.
 • İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • İlgili fatura dönemi içerisinde kampanya kullanılmayan kapasite bir sonraki aya devretmez.
 • Abonelerin SMS ve/veya ses kullanımları ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri mobil internet paketleri kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Taahütname geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone Tip GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya yükümlülüklerini yerine getirmemesi nedeniyle Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattının dondurulması, iptal edilmesi ve/veya hattını iptal etmesi, dondurması, devretmesi, ön ödemeli hatta çevirmesi, abonenin mevcut tarifesi dışında başka bir data tarifesine geçmesi, GSM aboneliğine ilişkin faturalarını ödememesi ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda; Taahhütname’ye aykırılık tarihine kadar birikmiş tüm fatura borçlarının yanısıra, cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır
 • Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır.
 • Kampanya kapsamında mobil internet paketleri arasında geçiş yapılamaz.
  Vodafone Red New HTC One M8 Telefon Kampanyası

 

Diğer:

 • Kampanya kapsamında sunulan cihazla ilgili teknik sorunlarda üretici, ithalatçı, distribütör firmanın garanti şartları geçerlidir; Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Vodafone Teknoloji Hizmetleri A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 3G bağlantısı kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. 3G kapsamasının sağlanamaması durumunda süper hızlı mobil internetten yararlanılamaz; ancak cihaz/servis uygunluğu doğrultusunda EDGE/GPRS bağlantısına geçiş yapılarak mobil internet hizmetinin devamlılığı sağlanabilir.
 • Kampanya sonlanma tarihi 31.03.2012’dir.
 • Cihazlarda SIM kilit bulunmamaktadır.
 • Cihaz kampanyasız satılamayacaktır.


 


Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
 • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status
afyon escort bayanlar atakum escort kuşadası escort bayanlar adana escort bayanlar masaj qizlar denizli escort bayanlar denizli eskort denizli escort bayanlar denizli escort bayanlar denizli escort bayanlar diyarbakır escort bayanlar diyarbakır escort bayanlar esenler escort manisa escort bayanlar bitlis escort bayanlar diyarbakır escort bayanlar duzce escort bayanlar denizli özel haber antep escort bayanlar canakkale escort bayanlar kayseri escort bayanlar tulindasgarden cicekmagazasi enucuzubizde istanbultabi denizlipanayir radarci greecescort diyarbakiremlak escort bodrumsmmm diyarbakirescortweb bodrum escort bayanlar