Pasaport Kayıt İşlemleriApple iPad 5 Yerine Apple iPad Air Modeli Pazara Çıkacak

Apple iPad 5 Yerine Apple iPad Air Modeli Pazara Çıkacak

Apple firması tarafından bugün yapılan basın tanıtımı ile kullanıcılara sunduğu yeni iPad Air modeli pazardaki iPad 5 ismi ile beklenilen modelin yerine sunulmuş oldu. iPad Mini Retina modeliyle beraber tanıtımı yapılan iPad Air modeli pazarda rakam ile devam eden iPad serisinin bir anlamda raydan çıkarılması ve Kod Adı ile satışa sunulması anlamına gelecek. Ancak Türkiye […]


firması tarafından bugün yapılan basın tanıtımı ile kullanıcılara sunduğu yeni iPad Air modeli pazardaki ismi ile beklenilen modelin yerine sunulmuş oldu.

iPad Mini Retina modeliyle beraber tanıtımı yapılan iPad Air modeli pazarda rakam ile devam eden iPad serisinin bir anlamda raydan çıkarılması ve Kod Adı ile satışa sunulması anlamına gelecek.

Ancak Türkiye gibi alışılmışın dışına fazla çıkmak istemeyen ülkelerde Air modelinin yine 5 olarak isimlendirilecek olması şimdiden açık ve net.

Apple iPad Air Modeli (iPad 5)
Air Modeli ()

Buna göre hoş geldin iPad Air ve hoş geldin modeli diyebiliriz.

 

  Havada Uçan iPad’lar İşten Çıkardı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ipad 2 sahibiyim ancak uygulamaların yavaş yavaş sürekli yeni versiyonlara göre oluşturulması bizi yenilerini almaya zorluyor. Uygulama geliştirenlerle ortak çalıştıklarına şüphe eder gibiyim. Sanki sürekli uyarıyorlar eski nesillerde açılmasın diye.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status