Apple iPad Mini 200 Dolardan Gelecek

Henüz ortada net bir bilgi ya da resmi bir açıklama yok ancak Fısıltı Gazetesi şimdiden yeni İpad Mini modeli hakkında bilgiler sunmaya başladı bile.

Apple’ı bir anlamda bugünlerine taşıyan CEO Steve JOBS tarafından kesinlikle istenmeyen Mini İpad modeli yeni CEO Tim COOK tarafından daha sıcak bir şekilde karşılanmaya başlandı.

Özellikle Amazon Kindle Fire modelinin büyük bir başarı göstermesi ve oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşması ve Samsung gibi Android İşletim Sistemine sahip cihazların Apple iPad satışlarını olumsuz etkilemesi firmanın kendi özünden tamamen farklı bir iş yapmasına sebep olacak gibi görünüyor.

Apple iPad Mini Modeli Pazara Çıkıyor
Apple iPad Mini Modeli Pazara Çıkıyor

Bu güne kadar 9.7 İnçlik ekrana sahip modeller çıkaran ve bu modelleri yüksek fiyatlardan satan Apple firması iPad Mini modelini eğer çıkarırsa 200 Dolar gibi bir seviyeden pazara sunacak gibi görünüyor. Bu da firmanın pazarda uygun ürünle satışlarını arttırması anlamına gelecek.

Bakalım Apple firması iPad Mini modeli hakkında bir açıklama yapacak mı. Yoksa bu sadece fısıltı gazetesi tarafından pazara sunulan bir balon haber olarak mı kalacak.

Ancak özellikle Samsung ve HTC firmalarının Amazon Kindle Fire ile kapışacak bir cihaz üretmek üzere olduğu ve bu ürünü oldukça uygun fiyatlardan satacakları bir gerçek. Bakalım rekabet hangi yönde değişecek.

 

 

 

Apple iPad Mini 200 Dolardan Gelecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 200 $ az bir ücret olarak görünsede önemli olan ürünün işlevselliği. Örneğin en büyük örneği küçük mini netbooklarda gördüm. İşlevsellikten uzak atom işlemci denilen dandik bir işlemceye sahipti ve kullanılmadan bitti, gitti oyuncaklar.

    Cevapla