Apple iPad Pro Kılıfları Sızdırıldı

Büyüyen Apple iPad Pro serisinin henüz resmi duyurusu yapılmamış olsa da Apple Aksesuar Üreticileri cihaz için Kılıf üretmeye başladılar bile. iPad ile tablet piyasasını domine eden Apple’ın, gelişimini her yıl hız kesmeden sürdürdüğüne şahitlik ediyoruz. iPad Air 2 ile incelik ve hız konusunda dudak uçuklatan Apple’ın, daha büyük ekrana sahip bir iPad modeli ile karşımıza çıkacağı […]Büyüyen Pro serisinin henüz resmi duyurusu yapılmamış olsa da Aksesuar Üreticileri cihaz için Kılıf üretmeye başladılar bile.

ile tablet piyasasını domine eden ’ın, gelişimini her yıl hız kesmeden sürdürdüğüne şahitlik ediyoruz. Air 2 ile incelik ve hız konusunda dudak uçuklatan Apple’ın, daha büyük ekrana sahip bir iPad modeli ile karşımıza çıkacağı uzun süredir konuşuluyordu.

iPad Pro ismini alması muhtemel olan cihazın, 12.9 inç büyüklüğünde bir ekran ile geleceği söyleniyordu. Bugün bu söylentilere bir yenisi daha eklendi ve iPad Pro’ya ait olduğu düşünülen kılıflar yayınlandı.

Apple iPad Pro Kılıf
Pro Kılıf

Apple sızıntılarından tanıdığımız Sonny Dickson’ın paylaştığı görsellerde iPad Pro ile uyumlu kapaklı kılıf yer alıyor. Sızıntı kılıflara göre 12.9 inç büyüklüğündeki iPad Pro boyuna uzun bir görünme sahip olabilir.

  Apple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı
Apple iPad Pro Kılıf
Pro Kılıf

Kaynak: http://shiftdelete.net/ipad-pro-kiliflari-sizdirildi-59763

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status