Pasaport Kayıt İşlemleriApple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı

Apple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı

Apple iPhone 5S ve Apple iPhone 5C resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapmadı ancak firmalar peş peşe iPhone 5 Kampanyası yaparak cihazın fiyatını aşağıya çekmeye başladılar bile. Gold Bilgisayar, Bimeks ve Darty tarafından 2800 TL ve üstü fiyatlarla satışına başlanılan iPhone 5S modelinin 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren Resmi olarak Türkiye pazarında satışa girecek olması […]


ve iPhone 5C resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapmadı ancak firmalar peş peşe Kampanyası yaparak cihazın fiyatını aşağıya çekmeye başladılar bile.

Gold Bilgisayar, Bimeks ve Darty tarafından 2800 TL ve üstü fiyatlarla satışına başlanılan modelinin 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren Resmi olarak Türkiye pazarında satışa girecek olması bir önceki seri olan modelini direkt olarak etkiledi.

Bayram öncesinde 1999 TL – 2299 TL arasında bir satış fiyatına sahip olan modeli Bayram Sonrası Kampanyaları ile 1849 TL seviyesine inmiş durumda.

Apple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı
Fiyatı Düşmeye Başladı

CarrefourSA tarafından başlatılan kısa süreli ve stok sınırlı bir kampanya ile 1849 TL’den satışı yapılan modeli için aslında bu bir başlangıç olacak. Çünkü firmalar yavaş yavaş elindeki stokları eritmek için kampanya yapmaya başlayacaklar gibi görünüyor.

  Apple iPhone SE 2 İçin Gözler 2018 Yılına Çevrildi

modelinin 2200 – 2500 TL arasında bir fiyattan Türkiye Pazarına gireceği düşüncesi şu anda pazara hakim durumda. Bu noktada da modelinin 1600 – 1900 TL seviyesinde bir fiyattan satılması daha mümkün gibi görünüyor.

iPhone 5 almak isteyenler biraz daha beklesinler ve Kampanyaları takip etsinler. Uygun bir kampanya her an kapılarını çalabilir.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status