Apple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı

Apple iPhone 5S ve Apple iPhone 5C resmi olarak Türkiye pazarına giriş yapmadı ancak firmalar peş peşe iPhone 5 Kampanyası yaparak cihazın fiyatını aşağıya çekmeye başladılar bile.

Gold Bilgisayar, Bimeks ve Darty tarafından 2800 TL ve üstü fiyatlarla satışına başlanılan iPhone 5S modelinin 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren Resmi olarak Türkiye pazarında satışa girecek olması bir önceki seri olan iPhone 5 modelini direkt olarak etkiledi.

Bayram öncesinde 1999 TL – 2299 TL arasında bir satış fiyatına sahip olan Apple iPhone 5 modeli Bayram Sonrası Kampanyaları ile 1849 TL seviyesine inmiş durumda.

Apple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı
Apple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı

CarrefourSA tarafından başlatılan kısa süreli ve stok sınırlı bir kampanya ile 1849 TL’den satışı yapılan iPhone 5 modeli için aslında bu bir başlangıç olacak. Çünkü firmalar yavaş yavaş elindeki stokları eritmek için kampanya yapmaya başlayacaklar gibi görünüyor.

Apple iPhone 5S modelinin 2200 – 2500 TL arasında bir fiyattan Türkiye Pazarına gireceği düşüncesi şu anda pazara hakim durumda. Bu noktada da Apple iPhone 5 modelinin 1600 – 1900 TL seviyesinde bir fiyattan satılması daha mümkün gibi görünüyor.

iPhone 5 almak isteyenler biraz daha beklesinler ve Kampanyaları takip etsinler. Uygun bir kampanya her an kapılarını çalabilir.

 

Apple iPhone 5 Fiyatı Düşmeye Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir