Apple iPhone 5 İçin Ön Sipariş Rekoru Kırdı

Apple iPhone 5 İçin Ön Sipariş Rekoru Kırdı

Apple tarafından 12 Eylül tarihinde duyurusu yapılan iPhone 5 için talepler yavaş yavaş sayıya dönüşmeye başladı. 60 dakikalık bir süreç içerisinde ön talep rekoru kıran Apple iPhone 5 modeli firma tarafından sunulan tüm Ön talep stoklarının tükenmesi ile bitti. Firma yoğun eleştiri alan cihazı bir anlamda 1 saat içerisinde tüketmiş oldu. 21 Eylül tarihinde pazara sunulacak […]yorumlar.net

 tarafından 12 Eylül tarihinde duyurusu yapılan için talepler yavaş yavaş sayıya dönüşmeye başladı.

60 dakikalık bir süreç içerisinde ön talep rekoru kıran modeli firma tarafından sunulan tüm Ön talep stoklarının tükenmesi ile bitti. Firma yoğun eleştiri alan cihazı bir anlamda 1 saat içerisinde tüketmiş oldu.

21 Eylül tarihinde pazara sunulacak olan ve ilk olarak Ön Sipariş verenlere ulaşacak olan modeli bir anlamda eski sürümlerinde ön sipariş rakamlarını yıkarak geçti.

iPhone 4 modeli 20 Saat, iPhone 4S modeli ise 22 saatlik bir süreç içerisinde Ön Sipariş stoğunu tüketirken modelinin sadece 1 saatte stokları tüketmesi için oldukça iyi bir haber oldu.

  Apple iPhone 6 İçin Kompakt Tasarımlar Ortaya Çıkmaya Başladı
Apple iPhone 5 Satış Rekorunu Kırdı
Rekorunu Kırdı

 

Tabi ki çok fazla değişime girmeyen cihazın Fanatikler tarafından bu kadar hızlı sipariş edilmesi normal. Artık dünya üzerinde belli bir iPhone Çılgınlığı seviyesine ulaşan kullanıcılar mevcut. En yeni iPhone bende olsun, isterse taştan olsun diyenler bu sebeple oldukça hızlı bir şekilde çıkan her modeli alıyorlar.

Bakalım cihaz 21 Eylül’de dünyada, Kasım – Aralık ayında da ülkemizde satışa çıktıktan sonra nasıl bir satış grafiği elde edebilecek.

 

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. milleti keriz yerine koyuyorlar başkalarını karalamayı çok iyibilirler bunlar benim gözümde iphone nin galaxy s3 ün, yanın dan bile geçemez adam lar yapmış işte malımız diyor iponenin açtığı davayıda kazandılar iphone çatlasın dursun.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status