Apple iPhone 5 Modeli İçin Renk Seçenekleri Çıktı

Apple iPhone 5 Modeli İçin Renk Seçenekleri Çıktı

Apple firması tek renkte tek tipte ürünler üretmeye devam ededursun girişimciler iPhone 5 için renk seçenekleri sunmaya başladılar bile. Hem de bu renk seçenekleri direkt olarak cihazın boyanması esasına dayanıyor ve kılıf falan değil. İngiltere merkezli bir firma olan Mendmyi aynı renk iPhone görmekten sıkılanlar için oldukça değişik ancak tutulacak bir hizmeti hayata soktu. Firma […]yorumlar.net

firması tek renkte tek tipte ürünler üretmeye devam ededursun girişimciler için renk seçenekleri sunmaya başladılar bile.

Hem de bu renk seçenekleri direkt olarak cihazın boyanması esasına dayanıyor ve kılıf falan değil.

İngiltere merkezli bir firma olan Mendmyi aynı renk iPhone görmekten sıkılanlar için oldukça değişik ancak tutulacak bir hizmeti hayata soktu. Firma artık iPhone modellerini çeşitli renklerde boyayarak kullanıcılarına ulaştırıyor.

Yaklaşık olarak 155 – 160 Dolar gibi bir ücreti bulunan boyama işlemi için bir adet sahibi olmanız, firma ile irtibata geçmeniz ve cihazı göndererek boyama işlemlerini yapmanız gerekiyor.

Apple iPhone 5 Modeli İçin Renk Seçenekleri
Modeli İçin Renk Seçenekleri

Şu aşamada ülkemiz için bir girişim mevcut değil. Ancak yakın dönemde Türkçe hizmet veren bir firma da bu tarz bir çalışma içerisine girecektir diye düşünüyorum.

Firma herhangi bir renk kısıtlaması getirmiyor. Özel olarak hazırlanmış boyalar ile yapılan boyama işlemi uzun yıllar cihazın o renkte kalmasına sebep oluyor.

Kısacası Siyah veya Beyaz iPhone görmekten sıkıldı iseniz Kırmızı , Mavi iPhone 5 veya Sarı iPhone 5 sahibi olabilirsiniz.

 

  Apple iPhone 4 Turkcell Mağazada 999 TL’yi Seviyesini Gördü
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status