Apple iPhone 5 Modeli İçin Renk Seçenekleri Çıktı

Apple iPhone 5 Modeli İçin Renk Seçenekleri Çıktı

Apple firması tek renkte tek tipte ürünler üretmeye devam ededursun girişimciler iPhone 5 için renk seçenekleri sunmaya başladılar bile. Hem de bu renk seçenekleri direkt olarak cihazın boyanması esasına dayanıyor ve kılıf falan değil. İngiltere merkezli bir firma olan Mendmyi aynı renk iPhone görmekten sıkılanlar için oldukça değişik ancak tutulacak bir hizmeti hayata soktu. Firma […]


firması tek renkte tek tipte ürünler üretmeye devam ededursun girişimciler için renk seçenekleri sunmaya başladılar bile.

Hem de bu renk seçenekleri direkt olarak cihazın boyanması esasına dayanıyor ve kılıf falan değil.

İngiltere merkezli bir firma olan Mendmyi aynı renk iPhone görmekten sıkılanlar için oldukça değişik ancak tutulacak bir hizmeti hayata soktu. Firma artık iPhone modellerini çeşitli renklerde boyayarak kullanıcılarına ulaştırıyor.

Yaklaşık olarak 155 – 160 Dolar gibi bir ücreti bulunan boyama işlemi için bir adet sahibi olmanız, firma ile irtibata geçmeniz ve cihazı göndererek boyama işlemlerini yapmanız gerekiyor.

Apple iPhone 5 Modeli İçin Renk Seçenekleri
Modeli İçin Renk Seçenekleri

Şu aşamada ülkemiz için bir girişim mevcut değil. Ancak yakın dönemde Türkçe hizmet veren bir firma da bu tarz bir çalışma içerisine girecektir diye düşünüyorum.

Firma herhangi bir renk kısıtlaması getirmiyor. Özel olarak hazırlanmış boyalar ile yapılan boyama işlemi uzun yıllar cihazın o renkte kalmasına sebep oluyor.

Kısacası Siyah veya Beyaz iPhone görmekten sıkıldı iseniz Kırmızı , Mavi iPhone 5 veya Sarı iPhone 5 sahibi olabilirsiniz.

 

  Konuşmalarınız Kaydeden Kılıf Just in Case Geliyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status