Apple iPhone 5C ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de

Apple iPhone 5C ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de

modeli ve modeli 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından Resmi olarak Türkiye Satışına başlanacak.

Ön Sipariş Sürecini başlatan operatörler ilk etapta herhangi bir fiyat yada sözleşme sistemi belirlemiş değiller. Bu noktada ilk bilgileri 1 Kasım 2013 tarihinde sisteme girilmesi bekleniyor.

ve modellerinin aynı tarihte ve birbirine yakın fiyatlardan pazara çıkması elbette ki şuan 2000 – 2200 TL arasında bir fiyattan satışı yapılan Apple iPhone 5 modelinde de indirime gidilmesi anlamına gelecek.

Şu aşamada herhangi bir fiyat tahminimiz olmasa da iPhone 5C ve iPhone 5S modellerinin ortalama olarak 2200 – 2500 TL arasında bir fiyattan son kullanıcıya ulaştırılması bekleniyor. iPhone 5 modelinin ise 1500 – 1800 TL arasında bir konuma düşmesi beklentiler arasında.

  Apple 2013 2. Çeyrekte Mali Beklentileri Aştı
Apple iPhone 5C ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de
ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de

Bimeks ve Gold tarafından 2800 TL, Darty tarafından ise 3200 TL gibi bir fiyattan ÖN Sipariş ile satışına başlanılan modelinin satışlarının kısa sürede patlama gerçekleştirmesi bekleniyor. En azından Türkiye pazarında ilk partilerin çok hızlı tükeneceğini söyleyebiliriz.

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status