Pasaport Kayıt İşlemleriApple iPhone 5C ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de

Apple iPhone 5C ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de

Apple iPhone 5C modeli ve Apple iPhone 5S modeli 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından Resmi olarak Türkiye Satışına başlanacak. Ön Sipariş Sürecini başlatan operatörler ilk etapta herhangi bir fiyat yada sözleşme sistemi belirlemiş değiller. Bu noktada ilk bilgileri 1 Kasım 2013 tarihinde sisteme girilmesi bekleniyor. Apple iPhone 5S ve Apple […]


modeli ve modeli 1 Kasım 2013 tarihinden itibaren Turkcell, Vodafone ve Avea tarafından Resmi olarak Türkiye Satışına başlanacak.

Ön Sipariş Sürecini başlatan operatörler ilk etapta herhangi bir fiyat yada sözleşme sistemi belirlemiş değiller. Bu noktada ilk bilgileri 1 Kasım 2013 tarihinde sisteme girilmesi bekleniyor.

ve modellerinin aynı tarihte ve birbirine yakın fiyatlardan pazara çıkması elbette ki şuan 2000 – 2200 TL arasında bir fiyattan satışı yapılan Apple iPhone 5 modelinde de indirime gidilmesi anlamına gelecek.

Şu aşamada herhangi bir fiyat tahminimiz olmasa da iPhone 5C ve iPhone 5S modellerinin ortalama olarak 2200 – 2500 TL arasında bir fiyattan son kullanıcıya ulaştırılması bekleniyor. iPhone 5 modelinin ise 1500 – 1800 TL arasında bir konuma düşmesi beklentiler arasında.

  Mobil Pazarda 2013 Yılının İlk Çeyreğinde Pazarın %30'u Samsung'un
Apple iPhone 5C ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de
ve 5S 1 Kasımdan İtibaren Resmen Türkiye’de

Bimeks ve Gold tarafından 2800 TL, Darty tarafından ise 3200 TL gibi bir fiyattan ÖN Sipariş ile satışına başlanılan modelinin satışlarının kısa sürede patlama gerçekleştirmesi bekleniyor. En azından Türkiye pazarında ilk partilerin çok hızlı tükeneceğini söyleyebiliriz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status