Apple iPhone 5S için Darty ve Gold Ön Sipariş Fiyatlarını Açıkladılar

Apple iPhone 5S için Darty ve Gold Ön Sipariş Fiyatlarını Açıkladılar

Apple iPhone 5S modeli resmi olarak ülkemizde satışa henüz girmedi ancak Distribütör Garantisi ile satışına başlamak üzere Gold Bilgisayar ve Darty Türkiye ilk adımları attılar. Ön Sipariş sistemi ile ilk sipariş almaya başlayan firma Darty oldu. 3.199 TL gibi bir rakamdan Ön Sipariş sürecini başlatan firmaya rakip adım ise birkaç gün sonra Gold Bilgisayardan geldi […]yorumlar.net

iPhone 5S modeli resmi olarak ülkemizde satışa henüz girmedi ancak Distribütör Garantisi ile satışına başlamak üzere Gold Bilgisayar ve Darty Türkiye ilk adımları attılar.

Ön Sipariş sistemi ile ilk sipariş almaya başlayan firma Darty oldu. 3.199 TL gibi bir rakamdan Ön Sipariş sürecini başlatan firmaya rakip adım ise birkaç gün sonra Gold Bilgisayardan geldi ve fiyat 2.799 TL olarak belirlendi.

2-3 Ekim 2013 tarihinde kargolamak şartıyla Ön Sipariş sürecini başlatan iki firmanın şu aşamada ne kadarlık bir satış yaptığı açıklanmadı. Ancak 3.199 TL ve 2.799 TL arasındaki 400 TL’lik farkta aynı ürün için oldukça dikkat çekici gibi görünüyor.

Apple iPhone 5S Gold Ön Sipariş
iPhone 5S Gold Ön Sipariş

Turkcell, Vodafone ve Avea kanadının resmi olarak Türkiye Pazarında satışına başlayacakları iPhone 5S modelinin 2013 senesi bitmeden satışına başlanması bekleniyor. Fiyatların ise şuan ki Döviz Kuru sebebiyle 2100 – 2500 TL arasında bir noktada olması bekleniyor.

  iOS 11 Beta 3 çıktı
Apple iPhone 5S Darty Ön Sipariş
Darty Ön Sipariş

iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Teknoloji'nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status