Apple iPhone 5S Stokları Eridi

Hafta sonu Teknoloji Mağazaları tarafından başlatılan 1.499 TL’lik Kampanyalı Fiyat ile Apple iPhone 5S Stokları neredeyse tamamen tükendi.

Cuma günü Bimeks tarafından başlatılan kampanyaya karşılık veren Vatan Bilgisayar ve Teknosa tarafından da hafta sonu fiyatları 1.499 TL’ye çekildi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği kampanya sonunda 3 firmanın da Apple iPhone 5S stokları neredeyse sıfıra indi.

Yılbaşı Öncesi oldukça büyük bir indirime gidilmesi ile iPhone 5S almak için kampanya kollayanların tam da aradığı fırsat olmayı başardı.

 

Bimeks Bize Ne Olur Kampanyası
Bimeks Bize Ne Olur Kampanyası

 

Spotçular Stokların Büyük Kısmını Çekti

Telefon Satan veya Kampanyalı Ürün Kovalayan firmaların birçok mağaza üzerinden Apple iPhone 5S modelini Toplu olarak sipariş ettikleri de gözlerden kaçmadı.

Fiyatların oldukça önemli bir düşüşe girmiş olması sebebiyle daha sonra Değerinde Satıp Kazanç Sağlamak isteyen birçok girişimci mağazalardaki ürünleri toplayarak stok yapmış durumdalar.

Bazı firmalar bunun önüne geçmek için Fatura Sınırı koymaya çalışsa da firmaların farklı noktalardan yüksek rakamlardaki Apple iPhone 5S alımına engel olamamış durumdalar.

 

Vatan Bilgisayar Apple Kampanyası
Vatan Bilgisayar Apple Kampanyası

 

Yılbaşına Doğru Kampanyalar Artacak

Yılsonu Hedeflerini tutturmak isteyen firmaların İndirim Kampanyaları ile 2015 yılının son ayı oldukça haraketli bir Teknoloji Satış Sürecine sahne olacak gibi görünüyor.

Firmaların hem Stok Eritmek hem de Ciro Yapmak adına oldukça agresif kampanyalar düzenlemeleri ise Tüketici adına büyük bir fırsat olacak.

Bakalım Apple iPhone 5S kampanyası sonrasında Bimeks, Teknosa ve Vatan gibi Teknoloji Satış Mağazaları başka hangi ürünlerde kampanya yapacak.

 

Teknosa Apple Kampanyası
Teknosa Apple Kampanyası

Apple iPhone 5S Stokları Eridi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir