Pasaport Kayıt İşlemleriApple, iPhone 5S Üretimlerini Arttırdı

Apple, iPhone 5S Üretimlerini Arttırdı

Dünyanın 64-bit işlemci ve parmak izi sensörüne sahip ilk telefonu iPhone 5S, performans ve içerik bakımından fazlasıyla üstün olduğu ucuz modeli 5C’yi gölgede bıraktı. NPD Display Research şirketinin blogunda yer alan habere göre, Apple, iPhone 5S üretimini yüzde 75 artırıp iPhone 5C üretimini ise yüzde 35 azalttı. NPD, belirttiği oranları ‘iPhone 5S için verilen siparişlerin […]


Dünyanın 64-bit işlemci ve parmak izi sensörüne sahip ilk telefonu , performans ve içerik bakımından fazlasıyla üstün olduğu ucuz modeli 5C’yi gölgede bıraktı.

NPD Display Research şirketinin blogunda yer alan habere göre, , üretimini yüzde 75 artırıp iPhone 5C üretimini ise yüzde 35 azalttı. NPD, belirttiği oranları ‘ için verilen siparişlerin miktarına göre belirlediklerini’ ifade etti.

, ABD sosyetesinin ünlü isimlerinden Kim Kardashian’dan alıntı yaparak ‘Kardashian’ takma adını koydukları altın renkli iPhone 5S için de ön sipariş almaya başladı.

Apple iPhone 5S Arka Kasa
iPhone 5S Arka Kasa

‘ÇİN’DE İYİ STRATEJİ BELİRLEYEMEDİ’

Apple Insider’ın haberine göre, iPhone 5S son derece başarılı olurken, 5C’nin beklenen performansı sunamamasının nedenleri açık. NPD analisti Tina Sheng ve Shawn Lee, Apple’ın Çin’deki pazarlama stratejisini iyi belirleyemediğini ve 5C’nin sanıldığı kadar ‘ucuz’ olmadığını ifade etti.

  Apple Türkiye Mağazası İçin Tim COOK’dan Resmi Açıklama Geldi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status