Apple iPhone 5S ve iPhone 5C Modellerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Apple iPhone 5S ve iPhone 5C Modellerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Apple tarafından pazara sürülmesi beklenilen iPhone 5S modeli ve uygun fiyatı ile bir ilk olması beklenilen iPhone 5C modelleri için geri sayım başladı. Ortaya atılan birçok iddiaya göre Apple yeni modellerini 10 Eylül 2013 tarihinde yapacağı bir etkinlik ile duyuracak ve 25 Ekim 2013 tarihinden itibaren de satışına başlayacak. Apple henüz bu konu hakkında hiçbir […]


tarafından pazara sürülmesi beklenilen modeli ve uygun fiyatı ile bir ilk olması beklenilen modelleri için geri sayım başladı.

Ortaya atılan birçok iddiaya göre yeni modellerini 10 Eylül 2013 tarihinde yapacağı bir etkinlik ile duyuracak ve 25 Ekim 2013 tarihinden itibaren de satışına başlayacak.

henüz bu konu hakkında hiçbir açıklama ya da doğrulama yapmadı ancak özellikle Çin kaynaklı bazı teknoloji siteleri firmaya dayandırdığı kaynaklardan aldıkları sızıntı bilgiler ile oldukça net bazı açıklamalarda bulunmaya devam ediyorlar.

2013 senesinin sonuna gelinmesi, Apple firmasının özellikle üst modeller noktasında Pazar kaybı yaşamaya başlaması firmanın kazanmak için duyurmak zorunda kaldığı bir sürecinde başlamasına sebep olmuş durumda.

  Mobil Pazarda 2013 Yılının İlk Çeyreğinde Pazarın %30'u Samsung'un
Apple iPhone 5S ve iPhone 5C Modellerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu
ve Modellerinin Çıkış Tarihleri Belli Oldu

İOS 7 İşletim Sistemi ile pazara çıkması beklenilen ve hem Pahalı hem de Ucuz telefon modelleri ile pazarda ses getirmesi beklenilen Yeni iPhone serisi için nasıl bir çalışma yapılacak açıkçası belli değil.

Daha önce birçok görseli sızdırılan, birçok özellik hakkında bilgi verilen iki model içinde teknoloji dünyasında gergin bir bekleyiş söz konusu. Özellikle adı ile anılmaya başlanılan modeli için büyük bir bekleyiş mevcut.

Firma bu seferde beklentileri karşılama konusunda sıkıntı yaşarsa 2013 – 2014 sezonu Apple için biraz sıkıntılı geçebilir.

 


Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status