Apple iPhone 6 Serisine WhatsApp Güncellemesi Geldi

Apple iPhone 6 Serisine WhatsApp Güncellemesi Geldi

Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modelleri standart Apple Ekran Yapısının üstünde bir yapı ile pazara çıkınca WhatsApp Uygulamasında ortaya çıkan uyum sorunu yeni bir güncelleme ile giderildi. Güncelleme sonrasında Apple iPhone 6 serisine ait cihazlara sahip olan WhatsApp Kullanıcıları rahat bir nefes alarak kendi ekran yapılarına uyumlu bir uygulama ile yola devam […]


ve Plus modelleri standart Apple Ekran Yapısının üstünde bir yapı ile pazara çıkınca WhatsApp Uygulamasında ortaya çıkan uyum sorunu yeni bir güncelleme ile giderildi.

Güncelleme sonrasında serisine ait cihazlara sahip olan WhatsApp Kullanıcıları rahat bir nefes alarak kendi ekran yapılarına uyumlu bir uygulama ile yola devam edebilme imkanına kavuştular.

 

Uyum Sorunu Birçok Sıkıntı Çıkardı

Ekranda yaşlanan değişmenin yanında özellikle WhatsApp Uygulamasının birçok sıkıntı ile Apple iPhone 6 serisinde çalışıyor olması kullanıcıların canını epey sıkmıştı.

Ön Kameranın çalışmaması, Uygulamanın bir anda kapanması yada Yazı alanının çok abes bir boyuta dönmesi gibi sorunlar sebebiyle WhatsApp neredeyse 1 aydan fazla süredir iPhone 6 kullanıcıları için zulüm haline gelmişti.

Apple iPhone 6 Serisine WhatsApp Güncellemesi Geldi
Apple iPhone 6 Serisine WhatsApp Güncellemesi Geldi

WhatsApp Güncellemesi Gönderildi

Güncelleme ile hem ekranda yaşanan uyum sorunu ortadan kaldırılmış oldu hem de kullanıcıların yaşadığı Donma – Kasma – Kapanma gibi sorunlar ortadan kaldırılmış.

  Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Modelleri Kara Borsa

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Uzun zamandır araştırmasını yaptığım bu konu için size teşekkür ederim. Çok sade ve açıklayıcı bir yazı olmuş teşekkürler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status