Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Bu Gece Satışa Çıktı

Apple tarafından Eylül ayının başında duyurusu yapılan Apple iPhone 6 modeli ile Apple iPhone 6 Plus modeli bu gece 24.00’dan sonra resmi olarak satışa başladı.

İstanbul’da bulunan Apple Store üzerinden gece saatlerinde başlayan satış bazı Teknoloji Mağazaları tarafından da uygulandı.

TeknoSA, Turkcell, Vatan ve Bimeks gibi bazı satış mağazaları Sabaha Kadar Satış Politikası belirledikleri mağazalarında Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modellerine sahip olmak isteyen kullanıcıları karşıladılar.

 

Ürünler 1 Hafta Önceden Mağazalara Gönderildi

Apple tarafından satışı yapılacak olan iPhone 6 serisine ait ürünler satıştan 1 hafta önce mağazalara gönderilmeye başlandı.

Ancak Satış Yasağı sebebiyle hiçbir mağaza 26 Eylül 2014 tarihinden önce değil ürünü satmak vitrine bile koyamadı. Ve saatler 24.00’ı gösterdiğinde açık olan satış noktaları direkt satışa başladı.

Apple iPhone 6 Modeli Satışları
Apple iPhone 6 Modeli Satışları

Satış Fiyatları Daha Önceden Açıklanmıştı

Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus modellerinin satış fiyatları ürünün pazara çıkmasından sonra Apple Türkiye tarafından resmi olarak açıklanmıştı.

Geçtiğimiz senelerdeki gibi Kara Borsa Satış olmamasından dolayı 4.000 TL’leri bulan Apple iPhone Fiyatları ile karşılaşmadık.

Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus Modeli Türkiye Satış Fİyatı
Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus Modeli Türkiye Satış Fİyatı

 

Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Bu Gece Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir