Apple iPhone 7 İçin Konsept Tasarımlar Çıkmaya Başladı

Apple iPhone 7 İçin Konsept Tasarımlar Çıkmaya Başladı

Apple iPhone 7 serisi için alanındaki önemli tasarımcılar tarafından Konsept Tasarımlar oluşturulmaya başlandı. Ünlü konsept tasarımcısı Martin Hajek tarafından hazırlanan Konsept Tasarımlarda Apple iPhone 6 serisinde başlayan Büyük Ekran ve Oval Kenar sistemini oldukça başarılı bir şekilde kullanmış durumda. Yine Martin HAJEK hazırladığı tasarımlarda genelde Sıfır Çerçeve sistemini benimsemiş durumda. Bu sayede de ekranın tamamını […]yorumlar.net

serisi için alanındaki önemli tasarımcılar tarafından Konsept Tasarımlar oluşturulmaya başlandı.

Ünlü konsept tasarımcısı Martin Hajek tarafından hazırlanan Konsept Tasarımlarda 6 serisinde başlayan Büyük Ekran ve Oval Kenar sistemini oldukça başarılı bir şekilde kullanmış durumda.

Yine Martin HAJEK hazırladığı tasarımlarda genelde Sıfır Çerçeve sistemini benimsemiş durumda. Bu sayede de ekranın tamamını kullanıcının kullanımına sunmaya çalışmış.

Konsept Tasarımlarda Parmak izi Okuyucusunu ekranın altına yerleştiren HAJEK, Logosunu ise ışıklı bir hale getirerek daha fazla dikkat çekmesine olanak sağlamış durumda.

 

Martin HAJEK Tarafından Hazırlanan Apple Konsept Tasarımları aşağıdaki gibidir…

 

  iPhone 7 Panik Modu
iPhone Hafızada Yer Açma

YAZAR HAKKINDA

Cepseyir Teknoloji Dünyası
Cepseyir Teknoloji Dünyası Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status