Apple iPhone SE Türkiye’de Satışa Çıktı

Apple firmasının 21 Mart 2015 tarihinde resmi olarak duyurusunu yaptığı Apple iPhone SE modeli aynı gün ülkemizde de ön satışa sunuldu.

Normal şartlarda Lansman sonrasında ülkemizde satışa çıkması için bir süre beklenen Apple iPhone serisi bu sefer elini hızlı tuttu.

Bu sayede de kısa süre içerisinde Satış Fiyatı netleşti ve Apple Türkiye Satış Noktaları tarafından Ön Satış işlemlerine başlandı.

[stextbox id=”info”]Apple iPhone SE Modelinin Teknik Özellikleri Belli Oldu[/stextbox]

 

Apple iPhone SE
Apple iPhone SE

 

Apple iPhone SE Modelinin Türkiye Satış Fiyatı

Apple Türkiye tarafından satışına başlanılan modelin 16 GB olan serisi 1,999 TL’den satışa çıkarken 64 GB olan diğer seri ise 2,399 TL’den satışa sunuldu.

Rakam olarak Apple iPhone 5S modelinin üstünde, Apple iPhone 6 serisinin ise birkaç basamak altında yer alan iPhone SE serisi donanımsal olarak ise kendisine özel bir alan açmayı başarıyor.

 

Apple iPhone SE Rose Gold
Apple iPhone SE Rose Gold

 

Teknoloji Mağazalarına Henüz Ulaşmadı

Apple Türkiye tarafından kendi sitesinde 29 Mart 2016 tarihinden itibaren satışına başlanacağını duyurduğu Apple iPhone SE modeli için Teknoloji Satış Siteleri ve Teknoloji Mağazaları henüz satış ilanı açmadılar.

Apple Türkiye kanadının hızlı bir şekilde ülkemize getireceği Apple iPhone SE modeli ortalama olarak 10 günlük bir süre sonunda satışa sürülecek ve geçmiş yıllarda yaşanan aylarca ürün bekleme süresi tamamen bitmiş olacak.

Apple iPhone SE Modeli Duyuruldu
Apple iPhone SE Modeli Duyuruldu

Apple iPhone SE Türkiye’de Satışa Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir