Pasaport Kayıt İşlemleriApple iPhone X İçin Ön Siparişler Alınmaya Başlandı

Apple iPhone X İçin Ön Siparişler Alınmaya Başlandı

24 Kasım 2017 tarihinde ülkemizde resmi olarak satışına başlanacak olan Apple iPhone X modeli için Ön Siparişlerin alınmasına başladı.


24 Kasım 2017 tarihinde ülkemizde resmi olarak satışına başlanacak olan modeli için Ön Siparişlerin alınmasına başladı.

Vatan Bilgisayar, TeknoSA, Media Markt gibi Teknoloji Mağazaları ve Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone gibi Operatörler şimdiden Ön Siparişleri toplamaya başladılar bile.

Yine Ön Sipariş ile ürünleri satın almak isteyen ancak mağazalara gitmeye erinenler için HepsiBurada, Yukko ve N11 gibi sanal mağazalarda da ürünlerin Ön Sipariş İşlemleri başlatılmış durumda.

 

Apple iPhone X

 

24 Kasım 2017’de Sevk Edilmeye Başlanacak

resmi olarak ürünlerin satışı için 24 Kasım 2017 tarihini belirlemiş durumda. Bu sebeple de ürünleri Ön Sipariş ile alanlar ürünlerine bu tarihten sonra kavuşabilecekler.

Yine modelini görerek satın almak isteyen kullanıcılar 24 Kasım 2017 günü bir Teknoloji Mağazası ya da Operatör Bayisine uğrayarak ürünlere ulaşabilirler.

Cihazların fiyatlarını merak edenler için tablomuzu hemen alt kısma ekleyelim dilerseniz.

Apple  64 GB  6.099 TL
Apple X  256 GB  6.899 TL

 

Apple iPhone X - Suya Toza Dayanıklılık

 

Yurtdışında 3 Kasım 2017 tarihinde resmi olarak satışa çıkan Apple X modeli Türkiye’de de birçok kanal tarafından incelendi.

Ürünü satın almadan önce incelemeleri inceleyebilir, cihazla alakalı olarak yurtdışı forumlarında yazılmaya başlanılan sorunlara bakabilirsiniz.

Ve bir not daha.

Cihazda Suya ve Toza Dayanıklı bir kasa olmasına rağmen geçtiğimiz senelerde Sony firması tarafından uygulanan “Su Temasında Garanti Dışı Kalma Olayı” Apple X serisinde de kendisine yer bulmuş durumda.

 

  Apple 5. Nesil iPad 5 Modelinin Özellikleri Belli Olmaya Başladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status