Apple kurucusundan çarpıcı yorumlar!

Apple kurucusundan çarpıcı yorumlar!

Apple kurucularından biri olan Steve Wozniak, iPhone serisi ve genel olarak Apple şirketi hakkında oldukça göze çarpan açıklamalarda bulundu. İnsanları neden akıllı telefon alırken seçimlerini iPhone serisinden yana kullandıklarını Wozniak kendi düşüncesiyle yanıtladı!   Apple kurucusu denildiğinde akla gelen ilk ismin 2011 yılında aramızdan ayrılan ve teknoloji piyasasında adından hala söz ettirmeyi başaran Steve Jobs […]


kurucularından biri olan Steve Wozniak, iPhone serisi ve genel olarak şirketi hakkında oldukça göze çarpan açıklamalarda bulundu. İnsanları neden akıllı telefon alırken seçimlerini iPhone serisinden yana kullandıklarını Wozniak kendi düşüncesiyle yanıtladı!

 

kurucusu denildiğinde akla gelen ilk ismin 2011 yılında aramızdan ayrılan ve teknoloji piyasasında adından hala söz ettirmeyi başaran olsa da diğer kuruculardan biri de Steve Wozniak’tır. Wozniak, şirket için günümüzde hala söz sahibi olan isimlerden biri.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir konferansta gelen soruları cevaplayan Steve Wozniak, Çinli akıllı telefon üreticilerinin kullanıcılara sundukları üst seviye donanımla birlikte uygun fiyatlı olan akıllı telefonların son zamanlarda oldukça önemli başarılara imza attığını söyledi. Bunun yanında iPhone fiyatlarının da günümüz koşulları için oldukça sıradan olduğunu ifade etti. firmasının, iPhone ve diğer tüm cihazlarıyla birlikte günümüz kullanıcılarına en kaliteli teknoloji deneyimi yaşatabildiğini söyleyen Wozniak, cihazların hakkettikleri fiyatlarda olduklarını ve bu nedenle müşterilerin her zaman tercihlerini kaliteden yana kullandıklarını söyledi. firması her zaman sadık müşterilere sahip olmakla övünmüştür. Bunun en büyük kanıtı da mobil pazarda en büyük paya sahip olması olabilir.

  Apple Ağır Toplarını Kaybediyor


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status