Apple kurucusundan çarpıcı yorumlar!

Apple kurucusundan çarpıcı yorumlar!

kurucularından biri olan Steve Wozniak, iPhone serisi ve genel olarak şirketi hakkında oldukça göze çarpan açıklamalarda bulundu. İnsanları neden akıllı telefon alırken seçimlerini iPhone serisinden yana kullandıklarını Wozniak kendi düşüncesiyle yanıtladı!

 

kurucusu denildiğinde akla gelen ilk ismin 2011 yılında aramızdan ayrılan ve teknoloji piyasasında adından hala söz ettirmeyi başaran olsa da diğer kuruculardan biri de Steve Wozniak’tır. Wozniak, şirket için günümüzde hala söz sahibi olan isimlerden biri.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir konferansta gelen soruları cevaplayan Steve Wozniak, Çinli akıllı telefon üreticilerinin kullanıcılara sundukları üst seviye donanımla birlikte uygun fiyatlı olan akıllı telefonların son zamanlarda oldukça önemli başarılara imza attığını söyledi. Bunun yanında iPhone fiyatlarının da günümüz koşulları için oldukça sıradan olduğunu ifade etti. firmasının, iPhone ve diğer tüm cihazlarıyla birlikte günümüz kullanıcılarına en kaliteli teknoloji deneyimi yaşatabildiğini söyleyen Wozniak, cihazların hakkettikleri fiyatlarda olduklarını ve bu nedenle müşterilerin her zaman tercihlerini kaliteden yana kullandıklarını söyledi. firması her zaman sadık müşterilere sahip olmakla övünmüştür. Bunun en büyük kanıtı da mobil pazarda en büyük paya sahip olması olabilir.

  Yeni iPhone 8 sızıntıları tasarımını netleştiriyor! Fotoğraflarla beraber!

iPhone Hafızada Yer Açma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status