Apple kurucusundan çarpıcı yorumlar!

Apple kurucularından biri olan Steve Wozniak, iPhone serisi ve genel olarak Apple şirketi hakkında oldukça göze çarpan açıklamalarda bulundu. İnsanları neden akıllı telefon alırken seçimlerini iPhone serisinden yana kullandıklarını Wozniak kendi düşüncesiyle yanıtladı!

 

Apple kurucusu denildiğinde akla gelen ilk ismin 2011 yılında aramızdan ayrılan ve teknoloji piyasasında adından hala söz ettirmeyi başaran Steve Jobs olsa da diğer kuruculardan biri de Steve Wozniak’tır. Wozniak, şirket için günümüzde hala söz sahibi olan isimlerden biri.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir konferansta gelen soruları cevaplayan Steve Wozniak, Çinli akıllı telefon üreticilerinin kullanıcılara sundukları üst seviye donanımla birlikte uygun fiyatlı olan akıllı telefonların son zamanlarda oldukça önemli başarılara imza attığını söyledi. Bunun yanında iPhone fiyatlarının da günümüz koşulları için oldukça sıradan olduğunu ifade etti. Apple firmasının, iPhone ve diğer tüm cihazlarıyla birlikte günümüz kullanıcılarına en kaliteli teknoloji deneyimi yaşatabildiğini söyleyen Wozniak, cihazların hakkettikleri fiyatlarda olduklarını ve bu nedenle müşterilerin her zaman tercihlerini kaliteden yana kullandıklarını söyledi. Apple firması her zaman sadık müşterilere sahip olmakla övünmüştür. Bunun en büyük kanıtı da mobil pazarda en büyük paya sahip olması olabilir.

Apple kurucusundan çarpıcı yorumlar!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir