Pasaport Kayıt İşlemleriApple Mağazasında Microsoft Reklamı Nasıl Yapılır?

Apple Mağazasında Microsoft Reklamı Nasıl Yapılır?

Apple Mağazalarının birisini Trolleyen bir genç Müşterileri Microsoft Ürünleri almaları konusunda tembihliyor. Sonrasında ne mi oluyor. Birlikte İzleyelim… Apple iPhone 6 serisi bükülüyor şeklinde çıkan haberler sonrasında özellikle yurtdışındaki Apple Store Mağazaları “Son Bükücü” edasıyla dolaşan gençlerin akınına uğramış, bu akın sonunda birçok Apple iPhone 6 ve Apple iPhone 6 Plus serisi servislik olmuştu. Bu […]


Mağazalarının birisini Trolleyen bir genç Müşterileri Microsoft Ürünleri almaları konusunda tembihliyor. Sonrasında ne mi oluyor. Birlikte İzleyelim…

iPhone 6 serisi bükülüyor şeklinde çıkan haberler sonrasında özellikle yurtdışındaki Store Mağazaları “Son Bükücü” edasıyla dolaşan gençlerin akınına uğramış, bu akın sonunda birçok ve Plus serisi servislik olmuştu.

Bu olaylar bittikten sonra ise gençlerin yeni aksiyonu Çalışanı gibi giyinip müşterileri ve Microsoft firmalarının ürünlerini almaya davet etmek.

 

Apple Trollenmeye Devam Ediyor

Bu tarz Gerilla Reklam Çalışmaları tabi ki Apple ve Apple Fanları için büyük bir sorun değil ancak hem ortaya ilginç görüntülerin ortaya çıkması hem de Microsoft adına eğlenceli bir reklam olması sebebiyle dikkatler bu videonun üstüne çekilmiş durumda.

Bu konuda Apple henüz bir açıklama yapmış değil. Gerçi Microsoft’un olayla alakalı bir noktası da yok. Sadece eğlenceye dönüşen bu video kurgusunda Kurban olarak Apple seçilirken Suçlu olarak Microsoft ortaya konulmuş.

İşte içerisindeki Müşteri Avı…

Apple Mağazalarının birisini Trolleyen bir genç Müşterileri Microsoft Ürünleri almaları konusunda tembihliyor. Sonrası…

Posted by Cep Seyir on 25 Mart 2015 Çarşamba

  Apple iPhone 6 İçin Kompakt Tasarımlar Ortaya Çıkmaya Başladı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status