Pasaport Kayıt İşlemleriApple Müşterisi Doydu, Satışlar Durdu

Apple Müşterisi Doydu, Satışlar Durdu

Apple ürünlerini alan belli bir kitlenin Apple iPhone 5 modelini alarak bir satış patlaması yaşatmasından sonra satışlar ciddi anlamda düştü. Bu durumu gören Apple firması da iPhone 5 üretimlerini yavaşlattırdı. İlk tanıtımından sonra 24 saatlik sürede satış rekoru kıran, pazarda yok satması sebebiyle karaborsa olan, ülkemizde 3500 TL gibi fiyatlardan satışlar yapan Apple iPhone 5 […]


ürünlerini alan belli bir kitlenin modelini alarak bir satış patlaması yaşatmasından sonra satışlar ciddi anlamda düştü. Bu durumu gören firması da iPhone 5 üretimlerini yavaşlattırdı.

İlk tanıtımından sonra 24 saatlik sürede satış rekoru kıran, pazarda yok satması sebebiyle karaborsa olan, ülkemizde 3500 TL gibi fiyatlardan satışlar yapan için duraklama dönemi başladı.

Fan olarak nitelendirebileceğimiz müşteri kitlesinin iPhone 5 için verdiği kıyasıya savaşın sona ermesinden sonra satışlarda ciddi bir düşüşün yaşandığı ve Apple firmasının Sharp, LG ve Japon Display gibi kendisine Ekran üreten firmalardan üretimi düşürmelerini istediği belirtildi.

Apple Müşterisi Doydu, Satışlar Durdu
Apple Müşterisi Doydu, Satışlar Durdu

Apple bu noktada 2013 senesine oldukça düşük bir satış rakamı ile girdi. Bu satışlarda genelde Avrupa ve Amerika pazarından sonra giriş yaptığı 3. Dünya Ülkeleri adını verdiğimiz ve bizimde içinde bulunduğumuz pazarlardan geliyor.

  Appla’dan Şarj Cihazı İle Hacklenmeye Önlem Geldi

Kısacası Apple firmasının anlık patlayan satışları şimdilerde pekiyi durumda değil.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
DMCA.com Protection Status