Apple Steve JOBS Olmadan Yok Olmaya Mahkum mu?

Apple Steve JOBS Olmadan Yok Olmaya Mahkum mu?

Dünya pazarına bir güneş gibi doğan ve bir anlamda Mobil Pazarı haraketlendirerek hayatımızda yeni bir gider kapısı açan ve dolayısı ile Steve JOBS ile ilgili oldukça önemli değerlendirmeler pazarda yer bulmaya devam ediyor.

SpaceX ve Tesla‘nın kurucusu Elon Musk, yaptığı açıklamada ’ın akıllı cep piyasasında Google’a yenik düşmesinin muhtemel olduğunu söyledi ve bunu Steve Jobs’un eksikliğine bağladı. Musk, sözlerine şunları da ekledi: “Bir şirketi yöneten kişi, büyük farklar oluşturabiliyor. (Google CEO’su) Larry Page oldukça iyi ve uzun dönemde muhtemelen öne geçecektir.”

ortak kurucusu Steve Wozniak da geçtiğimiz günlerde Microsoft’un ’dan daha yaratıcı bir hale bürünmüş olabileceğini, ’ın yenilik konusunda ağır kalması nedeniyle geriye düşebileceğini söylemişti. Bir başka analist ise ’ın yaratıcılık özelliğinin “cızırdadığını” söylemiş, şirketin dokunmatik özellikleri iMac ve notebook’lara getirmediğini ileri sürmüştü.

  Apple iPhone SE 2 İçin Gözler 2018 Yılına Çevrildi
Steve Jobs ve Apple
Steve Jobs ve Apple

Apple’ın CEO’luk görevini üstlenen Tim Cook, şu sıralarda liderlik özelliklerinin eksik olduğu ve bir “hafif siklet” olduğu iddialarıyla eleştiriliyor.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status