Apple Türkiye İkinci Mağazasını Bugün Açıyor

Apple Türkiye İkinci Mağazasını Bugün Açıyor

Apple Türkiye tarafından Zorlu Center’da açılan ilk mağazanın hemen arkasında yine İstanbul’da Akasya AVM’de ikinci mağazasını da açıyor.

23 Ekim 2014 tarihinde Basına Özel Açılış yapacak olan Apple Türkiye 25 Ekim 2014 tarihinde ise Akasya AVM Apple Türkiye Mağazasını son kullanıcıya açacak ve satışa başlayacak.

Özellikle Apple iPhone 6 satışlarında oldukça ilgi gören Zorlu Center Apple Türkiye Mağazasının ülkemizdeki ilk tohumları ikinci mağaza ile daha da kuvvetlenmiş durumda.

Apple Türkiye İkinci Mağazasını Bugün Açıyor
Apple Türkiye İkinci Mağazasını Bugün Açıyor

Ankara yada İzmir’de 3.Mağaza Açılabilir

Henüz resmi olarak bir adım atılmış olmasa da Anadolu içerisinde Ankara veya İzmir illerinde de Apple Türkiye Satış Mağazası açılabilir.

İstanbul’daki ilgiden ve satıştan oldukça fazla memnun olan Apple Türkiye’nin mağaza sayısını Büyük İllerde olacak şekilde arttırması ve Anadolu’da da satışları yükseltmesi bekleniyor.

 


YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK Çeşitli sektörlerde içerik yazarı olarak hizmet verdikten sonra, teknoloji ve mobil dünyasındaki haberleri okuyuculara ulaştırmak için çalışmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Türkiye’de en fazla satış yapan markalardan birinin mağaza/şube konusunda bu kadar yetersiz kalmasını gerçekten anlamıyorum. Bir ülkede pazar faaliyetleriniz bu kadar iyi durumdayken neden resmi mağazalarınızın açılması konusunda bu kadar titiz davranırsınız ki. Herkese şube ve mağaza açma yetkisi verilmeyebilir; fakat Türkiye gibi bir ülkede 2.mağazanızı yeni açıyorsanız bence satış ve pazarlama stratejilerinizde bir eksiklik var demektir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak apk indirebilirsiniz.

Elektronik Sigara

DMCA.com Protection Status