Apple Türkiye Mağazası İçin Personel Arayışına Girdi

Apple Türkiye Mağazası İçin Personel Arayışına Girdi

Türkiye Satış Mağazası için çalışmaya başlayan firması bu kapsamda Kariyer.Net adresi üzerinden Eleman İlanlarını yayınlamaya başladı.

İlk etapta 6 başlıkta ilan açan firması Türkiye mağazası için kaç eleman alacağı konusunda ise net bir bilgi vermemiş durumda. Açılan ilanlardaki personel sayıları boş geçilmiş durumda.

Envanter Uzmanı, Genius, İş Uzmanı, Mağaza Lideri, Uzman ve Yaratıcı başlıkları ile eleman alımına başlayan ’nin ortalama olarak 10 kişilik bir ekip kurarak Türkiye Pazarına giriş yapması bekleniyor.

Personel alımlarında Üniversite Mezunu olma koşulunu koyan Mağazası ayrıca sektörde 1 yıllık bir tecrübede talep ediyor. Birçok başvurunun yapılacağı kesin olan Eleman Alımları için oldukça titiz bir çalışmanın yapılacağı ve belli bir eğitim süreci sonucunda personellerin satışa başlayacağı bilinen bir gerçek.

  Apple iPhone 7 Modeli BİM Aktüel Ürünler Kataloğunda
Apple Türkiye Mağazası İçin Personel Arayışına Girdi
Apple Türkiye Mağazası İçin Personel Arayışına Girdi

http://kariyer.net/is-ilanlari/appleis-ilanlari/41825/37580/?a=2 sayfası üzerinden başvuruların yapılabildiği Apple Türkiye için sizde şansınızı deneyebilir, Dünya Lideri bir markanın Türkiye Satış Mağazasında çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Kadir AKBALIK
Kadir AKBALIK

Teknoloji’nin mobil odağında aldığı eğitim sonrasında, internet haberciliğinde bu bilgilerini okuyucularımıza aktarmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Marka Tescil
Marka Tescil
  • YORUM
Dost Siteler
Android telefonlar için ücretsiz APK indirin ve oynayın.
Mobil cihazlarınızdan ücretsiz olarak android oyunlar indirebilirsiniz.
En iyi program ve oyun indirme sitesi indirshop
DMCA.com Protection Status